Kas Skorpionam "kritīs no gaisa"?

Izskatās, ka šis gads gatavojas izsniegt Skorpionam pielaidi viņa zemapziņas slepenajiem bunkuriem. Bet zemapziņā glabājas neiedomājami jaudīgi resursi – intuīcija un atklāsmes, viedi sapņi un pēkšņas idejas, arī emocionālas traumas un bloķēti notikumi. Piekļuvis šīm bagātībām, Skorpions spēs uzķīmiķot gan perspektīvu biznesa plānu, gan personiskās dzīves stratēģiju. Tas jāpaveic līdz oktobrim, jo tad Fortūnas mīluļa "stafeti" pārņem tieši Skorpions, un klāt būs laiks ideju īstenošanai un popularitātei.

Kur nolikts Skorpiona grābeklis?

Vairumā gadījumu Skorpions nav nekāds pļāpa, bet šogad viņa grābeklim, visticamāk, būs kāds sakars ar komunikāciju. Iespējams, nevajag priekšlaikus izklāstīt savas idejas radiem un kaimiņiem. Iespējams, pārlieka slepenība radīs pārpratumus. Pārmērīga šurpu–turpu šaudīšanās un savas priekšnojautas apspiešana var iniciēt nevēlamus pagriezienus veselībā. Ja atgriežas veca kaite, to ignorēt nozīmētu riskēt iegulties uz veseļošanos. No otras puses – varbūt noņemšana no trases ļaus Skorpionam to viedo sapni nosapņot?

Kas notiks Skorpiona sirdī?

Gada pirmajos deviņos mēnešos droši vien spēcīgākas kaislības būs tieši sirds dziļumos, nevis ārēji redzamos notikumos. Toties uz gada beigām (īpaši zīmes pirmajā pusē dzimušie) Skorpioni var cerēt uz veiksmi un popularitāti arī personisko attiecību jomā. Laulības saitēm sietajiem Skorpioniem var kļūt aktuāla troņmantnieku tēma, un tur nu katram pašam jāizvērtē sava idealizācijas pakāpe un piemērotība vecāku lomai. Savukārt brīvajiem Skorpioniem būs tendence mīlestības jomā veikt riskantus daudzpakāpju manevrus.

Kas notiks Skorpiona makā?

Naudas avotiņš Skorpiona makā plūdīs visai paredzami, taču diezin vai tajā pagūs sabirt gada jauno projektu augļi. Varētu teikt, ka šajā ziņā joprojām paredzami tādi kā griesti, par kuriem augstāk īsti nevar tikt. Taču labā ziņa ir tā, ka Skorpions izprātos, kā savu naudas plūsmu sakārtot.