Veselība

Gada lielāko daļu Skorpions būs izcilā formā un enerģijas pilns. Problēmas varētu sagādāt vien pārmēru laba apetīte. Bet arī te nevajadzētu gudrot nekādas atrunas – Skorpionam jāatgūst kontrole pār savu ķermeni, jāizvēlas sabalansēts uzturs un samērīga fiziskā slodze. Aizmirstiet par ekstremālu badošanos, brīnumtabletēm un citiem tikpat bīstamiem mēģinājumiem "atgūt formu" – tas ir ļauns murgs!

Attiecības

Gaidāms veiksmīgs gads gan ģimeniskajiem Skorpioniem, gan tiem, kas vēl tikai meklē savu partneri. Iespējams, pavasarī kādā savādā veidā par sevi atgādinās cilvēks no pagātnes. Meklējot šādos atgādinājumos romantikas iedīgļus, vēlams kritiski apdomāt un atgādināt sev, kādēļ šīs attiecības savulaik izjukušas.

Darbs un nauda

Skorpionu sagaida pārpilnības laiks. Daudz būs gan darba, gan arī naudas. Vienīgais riska moments var būs nespēja deleģēt pilnvaras. Uz Skorpiona pleciem jau tāpat ir daudz darbu, kādēļ gan neiemācīties uzticēties citiem? Pienākumus sadalot komandā vienlīdzīgi, rezultāts būs daudz labāks, turklāt Skorpions neizdegs