Amizants un nedaudz neparasts mēnesis Skorpioniem. Sastapsies ar ne mazums situācijām, pārbaudījumiem un pat grūtībām, tomēr attieksme un rīcība būs pavisam citāda nekā iepriekš.

Pamēģini. Nereaģē uz šīs situācijām emocionāli, nemeklē vainīgo un neej galējībās, bet atver acis un izvērtē to prakstiski un loģiski.

Tava spēja emocijas nolikt otrajā plānā un pieņemt patiešām racionālus un mierīgus lēmumus pārsteigs gan tavus līdzcilvēkus, gan tevi pašu. Turklāt rezultāti būs pārsteidzoši poztīvi un efektīvi uz ilgu laiku.

Vairāk atvērsies mijiedarbībai ar cilvēkiem, uzklausīsi, ņemsi vērā viņu viedokli. Ar kādu nostiprināsies ciešākas mijiedarbības saites, un vari pat sākt kopīga projekta īstenošanu. Ņemot vērā to, ka ilgtermiņā cieša kopā strādāšana Skorpionam nemaz nav pa prātam, tad tagad ir svarīgi patiešām izvērtēt, kam piekrīti un ar ko piekrīti.

Mājas dzīve patiešām mājas dzīve, jo Skorpionam būs vēlēšanās rūpēties par savu vienīgo un īsto cilvēku. Emocijas un patiesu mīlestību dāvāsi vien tam, kas tavā dzīvē ienācis uz mūžu. Citus nemaz neredzēsi un neielaidīsi. Jaunas attiecības veidosies lēni.