* Jāņem vērā, ka par tipisku Strēlnieku kādu var nosaukt vien tad, ja viņa dzimšanas kartē šajā zīmē papildus Saulei ir vismaz divas planētas un/vai uzaustošā zīme (ascendents) ir Strēlniekā.

Stihija – Uguns

Devīze – es redzu

Valdošā planēta – Jupiters

Diena – ceturtdiena

Krāsa – zila, purpura, sarkana

Metāls – skārds

Akmeņi – lazurīts, safīrs, smaragds, sūnu ahāts, karbunkuls, granāts, rubīns, tirkīzs, topāzs

Laimīgie skaitļi – 3, 4, 9

Ģeogrāfija – Portugāle, Ungārija, Spānija, Bosnija, Hercegovina, Maķedonija, Melnkalne, Latīņamerikas valstis (izņemot Meksiku), Alžīra, Tunisija, Maroka

Veselība – atbild par augšstilbiem, gurnu kauliem, ciskām, muskulatūru, aknām, asteskaula skriemeļiem, dibenu.

Biežākās veselības problēmas – kustību ataksija, išiass, reimatisms, gurnu kaites, hepatīts, aknu mazspēja. Bīstama nervu un aknu pārslodze.

Veselīga ēdienkarte

Ēdienkartē jāiekļauj produkti, kas veicina aknu pareizu funkcionēšanu. Vajadzīgi C un B vitamīni un silīcija dioksīds – tā trūkums atspoguļojas sliktā izskatā.

Olbaltumvielas – teļa aknas, olu dzeltenums, piens.

Graudaugi, dārzeņi – diedzēti kvieši, neattīrīti rīsi, auzas, sojas pupas, pākšaugi, daudz zaļumu, pastinaks, augļu un dārzeņu ēdamā miza, nātres.

Augļi, ogas, rieksti –  zemenes, zilās plūmes, ķirši, kastaņi.

Garšaugi – ingvers, majorāns, salvija, lauru lapas, anīss, cukurniedru cukurs, ķimenes, krustnagliņas, dilles, fenhelis, pētersīļi, piparmētras, kanēlis.

Dzērieni – aveņu tēja ar halvu.

Alkohols – labāk atturēties.

Veselībai kaitē taukvielas, pikantas garšvielas.

Plusi: godīgs, atklāts, devīgs, zinātkārs, optimists, vizionārs, piemīt plašs redzesloks. Labāks kā mīļākais nekā dzīvesbiedrs.

Mīnusi: paviršs, neapdomīgs, plātīgs, kategorisks, vispārina, viegli tērē svešu naudu.

Iekšējā nepieciešamība: sasniegt jaunus apvāršņus.

Strēlnieks ir visdāsnākais, sabiedriskākais un sirsnīgākais cilvēks pasaulē – vismaz tikmēr, kamēr auditorija viņā klausās pavērtu muti, sajūsminās par katru viņa asprātību un no sirds apbrīno Strēlnieka erudīciju un plašo redzesloku. Bet pamēģini kaut ko no Strēlnieka teiktā apšaubīt! Tad redzēsi, ka Strēlniekam īstenībā ir ļoti īss tolerances deglītis, un paciest savas ideoloģijas neatzīšanu par vienīgo pareizo zem saules Strēlnieks nebūt negatavojas. Ja gribi paturēt draugu, kurš prot sapurināt, sarīkot vistrakulīgāko ballīti, regulāri atcerēties tevi jubilejā, tad vienmēr radi iespaidu, ka piekrīti Strēlniekam par vismaz 90 procentiem, un pārējie 10 procenti lai paliek tavā prātā, bet nenonāk valodās. Strēlnieks ir nasks uz ceļošanu un tīri labi prot iejusties citas kultūras "ādā", viņš arī žigli saprot, kas no ārzemju pieredzes būtu izmantojams tēvzemē, un vēl labāk viņš mācēs paskaidrot, kā tas varētu uzlabot konkrēta laikabiedra dzīves kvalitāti. Daudzi Strēlnieka ieteikumi ir vērā ņemami (un pilnīgi visi – labi domāti!), taču rēķinies, ka, reiz devis padomu, Strēlnieks rūpīgi sekos, vai tu to pildi, un no sirds apvainosies, ja nebūsi viņa vārdus ņēmis par pilnu.

Strēlnieku kaitina: atrašanās piespiedu izolācijā vai tādā kompānijā, kur visi pārējie ir izglītotāki un pieredzējušāki par viņu.

Strēlnieku iepriecina: iespēja uz citiem palūkoties, sevi parādīt un iepazīstināt visus, kam čaklums klausīties, ar savu vīziju par gaišākas nākotnes priekšnoteikumiem.