Kurš būs tik drosmīgs pateikt, ka šis vai tas nejauši sastaptais cilvēks Svaru dzīvē nespēlēs nekādu lomu? Īpaši jau 2019. gadā, kad vērtīgs un noderīgs kontakts Svaru dzīvē var ienākt arī no necerētas puses. Tāpēc Svariem acis un ausis jātur vaļā, jākļūst par informācijas sūkli, jāuztin uz auss viss, kas kaut attāli šķiet noderīgs. Tas nozīmē arī, ka vērts apmeklēt kaut kādus kursus, iegūt vēl kādu Svaru iemaņas apliecinošu sertifikātu.

Izredzes nopelnīt nepieciešamo un pat mazliet vairāk Svariem 2019. gadā būs, taču, lai līdz tam nonāktu, jābūt gataviem pārvarēt dažādas birokrātiskas barjeras. Jāatzīst, Svari to spēj, ja vien liek lietā savu šarmu un ir gatavi pačalot arī par viņu "lietu" tieši neskarošām tēmām. Cilvēcīga attieksme, empātija – lūk, Svaru atslēga uz naudas avotiņu.

Mīlestībā Svariem šogad nekādi īpašie eksāmeni nav paredzēti, var uzskatīt, ka šis ir fakultatīvs kurss – ja Svari gribēs, viņi ienirs jūtu dzīlēs, ja negribēs, saglabās savu brīvību, vien mazliet paflirtējot – tā draudzīgi un bez pienākumiem. Tomēr arī uz Svariem attiecas tas, ka šis ir diezgan labs gads laulības noslēgšanai.