* Jāņem vērā, ka par tipisku Ūdensvīru kādu var nosaukt vien tad, ja viņa dzimšanas kartē šajā zīmē papildus Saulei ir vismaz divas planētas un/vai uzaustošā zīme (ascendents) ir Ūdensvīrā.

Stihija – Gaiss

Devīze – es zinu!

Valdošā planēta – Urāns, Saturns

Diena – trešdiena

Krāsa – debeszila, balta, oranža

Metāls – alva

Akmeņi – granāts, lazurīts, amazoinīts, gaišais safīrs, akvamarīns, obsidiāns, ametists

Laimīgie skaitļi – 2, 4, 8, 9, 11, 13

Ģeogrāfija – Dānija, Itālijas dienvidi, Krievija, Kanāda

Veselība – atbild par apakšējām ekstremitātēm (liela kauliem, ikriem), plaukstu locītavām, redzi, asinsriti.

Biežākās veselības problēmas – vēnu varikoze, nervu darbības un asinsrites traucējumi, ikru pietūkumi, retas slimības. Apspiestas emocijas izraisa slimības.

Veselīga ēdienkarte

Veselīga ir tāda pārtika, kurā daudz C un E vitamīnu. Svarīgi, lai būtu ievērots kalcija/nātrija līdzsvars. Ieteicama veģetāra diēta. Omu uzlabo mazkaloriju sāļās uzkodas. Sviesta vietā jālieto augu eļļa.

Olbaltumvielas – piens, siers, biezpiens, garneles, okeāna zivis, jūras veltes, cāļa un teļa gaļa.

Dārzeņi – baltas un zilas krāsas dārzeņi, rāceņi, sojas pupas, ķiploki, kabači, ķirbji, patisoni, lapu salāti, kāposti, spināti, sparģeļi, selerijas, redīsi, burkāni, lēcas, dažādi graudaugi.

Augļi, ogas, rieksti – melones, ananasi, apelsīni, citroni, āboli, bumbieri, vīnogas, plūmes, zemenes, mellenes, sarkanās jāņogas, mandeles.

Garšaugi – sinepes, ingvers, timiāns, rozmarīns, lakrica, ķimenes, piparmētra, kardamons, čili pipari.

Dzērieni – ābeļu lapu tēja ar ķiršu ievārījumu.

Alkohols – sausie vīni, šampanietis.

Veselībai kaitē konservi un cepts ēdiens, gāzēti dzērieni, sāls, cukurs, maize, rīsi, makaroni.

Plusi: inovatīvs, draudzīgs, intelektuāli spēcīgs, spējīgs aptvert un komunicēt abstraktus konceptus, patiesības meklētājs. Mīlestībā meklē brīvību.

Mīnusi: dumpīgs, paštaisns, piekasīgs, vēss, ieciklējas uz idejām, neuzticams.

Iekšējā nepieciešamība: ieviest kaut ko jaunu.

Runas par Ūdensvīra toleranci, pilnīgo imunitāti pret aizspriedumiem un sabiedrības likumu un noteikumu absolūto ignorēšanu, diemžēl, ir mīts – Ūdensvīrs dzīvo, stingri ievērodams nosacījumus (tiesa gan, vairumā gadījumu tikai pats savējos, turklāt tie ir mainīgi un nepastāvīgi – gluži kā Ūdensvīra noskaņojums). Pielāgoties viņš netaisās, un viņam ir brīnišķīgi uzasināts prāts, lai pamanītu vissīkākos trūkumus pastāvošajā iekārtā, un gana daudz harizmas, lai pārliecinātu plašas domubiedru grupas, ka pa vecam dzīvot vairs nevarēs. Godīguma labad jāpiebilst, ka Ūdensvīram parasti ir arī vīzija, kādus uzlabojumus esošajā lietu kārtībā vajadzētu ieviest, un labākajā gadījumā – pat plāns, kā to izdarīt. Bet pats viņš diezin vai nodarbosies ar jaunas pasaules celšanu, jo viņam ir diezgan grūti ilgstoši fokusēt uzmanību uz kaut ko vienu. Tāds tipisks Ūdensvīra piemērs varētu būt nemiera gars Karlsons ar savu moto: "Jautrībai jābūt, citādi es nepiedalos!", un tas viņu padara par labu dažādu nopietnības pakāpju rotaļu biedru. Ja jautrības nav, Ūdensvīru pārņem grūtsirdība, un par to nākas maksāt visiem apkārtējiem – ne viņš māk noslēpt savu noskaņojumu, ne arī pūlas to darīt. Citos cilvēkos Ūdensvīrs visaugstāk vērtē intelektu, oriģinalitāti, biedriskumu, lojalitāti un atklātību. Arī pats Ūdensvīrs nebaidās būt Baltais Zvirbulis, bet vēl labāk – Zaļā Vārna.

Ūdensvīru kaitina: rutīna, kompromisi ar sirdsapziņu un nepieciešamība pakļauties pašpasludinātām autoritātēm.

Ūdensvīru iepriecina: radīt, izgudrot, izpētīt un izmēģināt to, kam līdz šim neviens nav uzdrošinājies ķerties klāt.