* Jāņem vērā, ka par tipisku Vērsi kādu var nosaukt vien tad, ja viņa dzimšanas kartē šajā zīmē papildus Saulei ir vismaz divas planētas un/vai uzaustošā zīme (ascendents) ir Vērsī.

Stihija – Zeme

Devīze – man ir!

Valdošā planēta – Venera

Diena – piektdiena

Krāsa – dzeltena, zaļa, brūna

Akmeņi – ahāts, karneols, briljanti, kalnu kristāls, opāls, peridots, mēnessakmens, pērles, malahīts, tirkīzs, safīrs, smaragds

Metāls – varš

Laimīgie skaitļi – 2, 4, 6

Ģeogrāfija – Īrija, Polija, Krievija, Irāka, Irāna, Afganistāna, Austrālija, Šveice

Veselība

Atbild par rīkli, kaklu, ausīm, dzirdes kanālu, mandelēm, bronhiem, kakla skriemeļiem, pakausi.

Biežākās veselības problēmas – ausu-kakla saslimšanas, angīna, bronhīts, astma, vairogdziedzeris, asinsrites traucējumi, pārēšanās, dzimumorgānu saslimšanas.

Veselīga ēdienkarte

Veselību uzlabo produkti, kas satur jodu – jūras zivis, aļģes, jūras kāposti.

Visvairāk nepieciešami A, E vitamīni (tos satur liellopa, cūku, mencu aknas, olīveļļa, lineļļa) un karotīns.

Dārzeņi – salāti, gurķi, selerijas, burkāni, spināti, sarkanie pipari, sīpolloki, skābenes, galda bietes, lapu bietes (mangolds), ziedkāposti, sīpoli, kāposti, ķirbji, rāceņi, redīsi, artišoki.

Augļi, ogas – āboli (pret depresiju), zemenes, smiltsērkšķi, apelsīni, aprikozes, ķirši, mellenes, plūmes, avenes, hurma, persiki, melones.

Garšaugi – plūškoks, bārbele, salvija, pelašķis, mātere, strutene, mārrutki, krustnagliņas, čilli, karijs, ingvers, ķimenes, fenhelis, pētersīļi, koriandrs, vaniļa, piparmētras.

Dzērieni – tēja ar upeņu lapām un zemeņu ievārījumu. Jādzer daudz ūdens, lai skalotu organismu.

Alkohols – piesātināti, aromatizēti vīni.

Veselībai kaitē pikants, trekns ēdiens, alus, sāls, ciete un miltu izstrādājumi.

Plusi: izturīgs, stabils, pacietīgs, piemīt laba gaume un humora izjūta, uzticams draugs, labs mīlētājs. Labs darbinieks, jo saprot kārtības un sistēmas nozīmi.

Mīnusi: stūrgalvīgs, privātīpašniecisks, žēlo sevi, materiālists, piemīt liela inerce.

Iekšējā nepieciešamība: komforts un pārticība.

Harmoniski un bez kašķa sadzīvot ar Vērsi nav grūti, ja vien spēles noteikumus nemainīsiet ik pa pusstundai (Vērsim ir pagarš "ieskriešanās ceļš"). Populārais priekšstats par Vērša neizmērojamo pacietību ir mīts, kuru balsta ja nu vienīgi Vērša racionālais skats uz pasauli: viņš cietīs, kamēr tas viņam būs izdevīgi, bet ne mirkli ilgāk! Izaicināt Vērsi nudien var atļauties tikai tas, kurš skaidri zina, ka nākotnē viņu ceļi nekrustosies. Ne kuram katram izdodas tik cieti argumentēt savu viedokli kā Vērsim, tāpēc labāk ar viņu nestrīdēties – īpaši par gaumi un īpaši tad, ja par savējo neesi īsti pārliecināts. Vērsis ir estēts un hedonists – viņam nederēs "ķep-ļep" risinājumi (jo sevišķi tas attiecas uz taustāmām lietām: dzīvojamo vidi, apģērbu, maltīti). Savas idejas Vērsim pasniedz kopā ar tāmi un skaidri liec manīt, cik pats esi gatavs investēt – gan emocionālajā, gan materiālajā ziņā –, tad laika pavadīšana Vērša sabiedrībā var izvērsties tiešām jutekliskā un baudpilnā pasākumā.

Vērsi kaitina: nepieciešamība pieciest fizisku diskomfortu, samierināties ar sliktu gaumi.

Vērsi iepriecina: gastronomiska vai estētiska bauda kā atalgojums par nopietnā darbā pavadīti dienu.