Veselība
2022. gadā Vēžiem svarīgi saglabāt mieru un nereaģēt uz notiekošo pārāk emocionāli. Darba problēmas labāk atstāt darbā un neuztvert personīgi – tā vai citādi, bet viss atrisināsies pats no sevis. Veselību stiprinās regulāras fiziskās aktivitātes un uzticēšanās zinātnei, vien jācenšas neaizrauties ar ekstrēmajiem sporta veidiem. Par laimi, pavasara sākumā uzradusies tieksme meklēt asas sajūtas, vasarā izgaisīs kā nebijusi.

Attiecības

Šis varētu būt grūts gads, jo īpaši vientuļajiem Vēžiem – nāksies samierināties ar mazumiņu, lai gan sirds un dvēsele kliegtin kliegs pēc kā daudz lielāka. Situācija varētu mainīties gada beigās, kad Vēzim parādīsies laba iespēja siet jaunas draudzības saites. Tie Vēži, kam jau ir pastāvīgas attiecības, pavasarī nokļūs emocionālās vētras epicentrā, taču astrologi iesaka piebremzēt – nevajag ar vienu rokas vēzienu iznīcināt to, kas ir būvēts gadiem.

Darbs un nauda

Vislabāk Vēzim darbs veiksies pavasarī un rudenī – priekšnieks neelpos pakausī un Vēzis beidzot sajutīs, ka ir brīvs lēmumu pieņemšanā. Ieteikums šo laiku izmantot sevis pilnveidošanai un jaunu zināšanu gūšanai. Vasarā tuvinieki varētu palūgt pieskatīt kopīgu īpašumu – Vēzim tas jāuztver nopietni, citādi no domstarpībām neizbēgt.