* Jāņem vērā, ka par tipiskām Zivīm kādu var nosaukt vien tad, ja viņa dzimšanas kartē šajā zīmē papildus Saulei ir vismaz divas planētas un/vai uzaustošā zīme (ascendents) ir Zivīs.
Stihija – Ūdens
Devīze – es ticu
Valdošā planēta – Neptūns un Jupiters
Diena – piektdiena
Krāsa – bāli violeta, zilzaļa, jūras zaļa,
Metāls – cinks
Akmeņi – akvamarīns, safīrs, pērles, ametists, kristāls, mēnessakmens, aleksandrīts
Laimīgie skaitļi – 6, 7, 11
Ģeogrāfija – Turcija, Itālijas austrumi, Krievija
Veselība – atbild par potītēm, pēdām, cīpslām, ķermeņa šķidrumiem, epifīzi, limfvadu sistēmu.
Biežākās veselības problēmas – infekcijas, podagra, uztūkumi, sēnīšu un asins slimības, gļotas, dziedzeru darbības traucējumi, audu sairšana, konjunktivīts.
Veselīga ēdienkarte
Veselīga pārtika – tāda, kurā ir proteīni, lai organismā neuzkrājas lieks ūdens. Nepieciešams dzelzs fosfāts (jāņem vērā, ka pie termiskas apstrādes tas zūd). Dzelzs trūkums var novest pie anēmijas un zema asinsspiediena, traucējumiem sirdsdarbībā.
Olbaltumvielas – liesa gaļa (īpaši cālis), liellopa aknas un gaļa, olas, okeāna zivis, piens (īpaši piena putras), siers, biezpiens, jogurts.
Graudaugi, dārzeņi – rīsi, pilngraudi, miltu izstrādājumi, dažādi kāposti, aļģes, pupas, svaigi salāti, redīsi, gurķi, skābenes, spināti.
Augļi, ogas, rieksti – persiki, mango, granāti, zemenes (īpaši meža zemenes), vīnogas, rozīnes, dateles, vīģes, mandeles, valrieksti, lazdu rieksti.
Garšaugi – gurķumētra, krustnagliņas, muskatrieksts, baziliks, koriandrs, ingvers, pipari, mārrutki, karijs, čili, anīss, pelašķi, artišoki, sinepes, kadiķogas, rozmarīns.
Dzērieni – jasmīnu tēja ar sīrupu.
Alkohols – degustēt, nevis dzert!
Veselībai kaitē alkohols, par daudz tauku un cukura, sāls.
Plusi: radošas, muzikālas, līdzjūtīgas, altruistes, gatavas upurēties, apveltītas ar labu intuīciju un fantāziju. Mīl daudz un daudzus.
Mīnusi: slinkas, melīgas, nesaimnieciskas, tiecas aiziet no realitātes, jūtelīgas vientuļnieces ar svārstīgu noskaņojumu.
Iekšējā nepieciešamība: garīgā gaisma.
Ja šī zodiaka zīme jāraksturo vienā vārdā, tad jāsaka – Zivis ir pasakainas. Jautājums tikai – kas tā par pasaku? Dažkārt tā ir visromantiskākā pasaka pasaulē, kurā visa darbība risinās rožainās dekorācijās un maigās skaņās (un visi rekvizīti ir Zivju iztēles izloloti un roku darināti), savukārt pašas Zivis galvenās varones lomā parūpējas par visiem zvēriņiem un pa ceļam vēl arī pasauli izglābj, pati sevi labprāt noguldīdama uz ziedojumu altāra. Bet citkārt Zivju pasaka vairāk līdzinās murgainai datorspēlei, kur dažādu mošķu skaits aug proporcionāli spēles līmeņa kārtas numuram, un Zivis bliež no visa pieejamā arsenāla pēc kārtas, pilnībā aizmirstot par saviem darba pienākumiem, gatavas sasolīt sazin ko, lai tikai liek viņām mieru un ļauj vēl nezināmi ilgu laiku pavadīt šajā iedomu realitātē. Vai arī – Zivīm sagribas traģisku pasaku ar bēdīgām beigām, un, ja kopīgajā realitātē viņām īsti nav, par ko asaras liet, tad Zivis veikli izdomā savu personīgo bēdīgo realitāti, bez pūlēm visus pārliecina par savām ciešanām un vēl turklāt pašas tām notic! Un velti mēģināt ar racionāliem argumentiem pierādīt Zivīm pretējo – izslīdēs caur pirkstiem, izlocīsies, un visi gali ūdenī... No Zivīm mēs noteikti varam mācīties ticību – gan Augstākiem Spēkiem, gan pašiem sev. Bet Zivju attieksmi pret darbu pabeigšanas termiņiem gan labāk ne!
Zivis kaitina: turēšana pie vārda, nepieciešamība darboties skaidri nospraustos termiņu un kompetences rāmjos.
Zivis iepriecina: iespēja radīt un iekārtot pašām savu personīgo paralēlo pasaulīti – realitātē, iztēlē vai virtuālajā vidē.