Visparastākā folija – sudraba tiltiņš pret sāpēm
Foto: Shutterstock

Izrādās – teju katrā virtuvē atrodamo foliju var izmantot ne vien cepešu gatavošanā, bet arī dziedniecībā! Kā apgalvo portāls "Intersbook.ru", atbrīvoties no sāpēm ir iespējams, pie sāpošās vietas pieliekot tā saukto "sudraba tiltiņu". Sāpes varot pāriet aptuveni 15 minūšu laikā!

Tā pagatavošanai ņem platu leikoplastu un uz tā ik pa 1,5 cm vertikāli uzlīmē 1 cm platas folijas strēmelītes, augšā un apakšā atstājot pa centimetram, bet sānos – pa 1,5 cm leikoplasta. Tas nepieciešams tādēļ, lai leikoplastu vienmēr varētu pielīmēt tā, lai folijas strēmelītes būtu vertikāli.

Lasītāja, kas izmēģinājusi šo metodi, stāsta, ka izmantojusi 10x15 cm leikoplasta gabalu, ko vakarā uzlīmējusi uz sāpošās vietas. No rīta sāpes pārgājušas, bet viņa turpinājusi nēsāt šo plāksteri vēl divas dienas. Sāpes nav atgriezušās.

Šādā veidā varot atbrīvoties arī no dažām sirds problēmām, noņemt aknu un galvas sāpes.

Folija palīdzēs osteohondrozes un muguras sāpju gadījumos, kā arī tad, ja ir problēmas ar pēdām.

Ņem folijas gabaliņu un ar spīdīgo pusi pieliec sāpošajai vietai. Pavisam drīz sāpes izzudīs.

Kā izskaidrot šādu jaudīgu folijas iedarbību?

Tas skaidrojams ar to, ka biostrāvas, ko izstaro tavs organisms bioloģiski aktīvajā punktā, atstarojas un atgriežas atpakaļ uz meridiānu, no kura nākušas. Tas, savukārt, ļoti labvēlīgi ietekmē slimo orgānu, ar kuru saistīts šis meridiāns.

Ar šādu vienkāršu paņēmienu iespējams tikt galā ar problēmām un sāpēm, kuras tevi jau nomocījušas. Šai iedarbībai pakļautas pat pēcoperāciju un citas rētas, no kurām iespējams atbrīvoties vienīgi ar lāzera vai šķidrā slāpekļa palīdzību.

Dodies uz veikalu, iegādājies folijas rituli un ārstējies uz veselību! Un pastāsti arī citiem – laikabiedri būs tev pateicīgi!

Tags

Dziedniecība

Comment Form