Pilmēness ir piemērotākais laiks sievišķīgu rituālu veikšanai. Lai maksimāli izmantotu šo maģisko laiku, piedāvājam vairākus secīgi veicamus rituālus, kas ļaus gan attīrīties no liekā, gan saņemt spēkus kaut kam jaunam. Kā jebkuru rituālu veicot, ir jāatmet traucējošas domas un, kā mēdz teikt, jānoliek prāts uz klavierēm, lai kādu laiku netraucē.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Attīrīšanās rituāls

Šim rituālam ir divkārša jēga – attīrīšanās no visām negatīvajām emocijām un domām, kā arī sagatavošanās meditācijai, lai saņemtu Mēness enerģiju un ieietu tā sauktajā Mēness transa stāvoklī.

Paņem trauku – vēlams, sudraba vāzi vai kausu. Ja tāda nav, ņem jebkādu citu trauku un ieliec tajā sudraba monētiņu vai kādu citu šā metāla lietiņu, bet izvēlies to viengabalainu, bez kniedēm un stiprinājumiem. Trauku piepildi ar ūdeni un noliec to vietā, kur vairāku stundu garuma uz to kritīs Pilnmēness gaisma.

Kad trauks pietiekami ilgi uzņēmis Mēness starus, noliec to sev priekšā un uzliec tam rokas. Iedomājies un sajūti, kā Mēness enerģija skar tavas plaukstas un pakāpeniski izplatās pa visu ķermeni.

Kad sajūti, ka strāvojums ir izsīcis, noskaiti šādus vārdus: "Mēness sidrabotā gaisma, kas dod spēku un tīrību, attīri mani!"

Tad paņem saujā nedaudz ūdens un samitrini ar to paša izvēlētas sava ķermeņa vietas. Dažādās kultūrās pastāv atšķirīgas enerģētisko centru sistēmas: septiņas čakras – indiešu tradīcijā, trīs – senajiem ķeltiem (uz pieres, vēdera apvidū un uz kāju īkšķiem), pieci punkti, kas atgādina pentagrammu – senajiem ēģiptiešiem. Dažādi veikts arī pats attīrīšanās rituāls. Austrumāzijā parasti ar svētīto ūdeni apmazgāja visu ķermeni, Āfrikā un Vidējos Austrumos – tikai rokas un pēdas. Iespējami jebkuri varianti, var arī izmantot Pilnmēness vannu. Rituālu vēlams savienot ar vārdojumu, kas pastiprina tā iedarbību.

Kad iegremdēsi rokas ūdenī, sajūti, kā tevi piepilda spēcīga enerģētiskā plūsma, bet viss savu nodzīvojušais, no ka vajadzētu attīrīties un atbrīvoties, pazūd ūdenī. Tad noskaiti šādus vārdus: "Mēness, nakts māte, melnā debesjuma valdniece, svētī mani un vadi manus nodomus."

Tad, ar roku pieskaroties izvēlētajiem ķermeņa punktiem un sajūtot Mēness spēka pieplūdumu, piesauc to un paprasi tā palīdzību: "Mēness māte, spēcini manu garu, pildi mani ar radīšanas spēku, attīri mani no visa, kas nav tava bērna cienīgs." Ar šāda veida nelieliem vārdojumiem pavadi katru pieskārienu.

Rituāla noslēgumā iesmel nedaudz ūdens un noskaiti: "Esmu tīra un pilnīga kā zīdainis sava ceļa sākumā. Pateicos tev, Mēness dieve. Esi ar mani, palīdzi saglabāt manas dvēseles liliju tavas gaismas sudrabā."

Senatnē attīrīšanās rituālu parasti noslēdza ar deju, kas sievietei dāvāja harmoniju ar sevi un apkārtējo pasauli. Deja tika uzskatīta arī par sagatavošanos Mēness transam – galvenajai rituālo darbību daļai, kas veltīti Pilnmēnesim. Tieši pusnaktī deviņi svētītie sāka šādu rituālu.

Tags

Pilnmēness Rituāli
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form