Pilnmēness. Vai dedzināsim čekus?
Foto: Shutterstock

Klāt šā gada pirmais Pilnmēness un līdz ar to – diena, kad var dibināt kontaktu ar naudas enerģiju. Jā, jā, runa ir par to pašu pelto un slavēto, tomēr nemainīgi interesi raisošo čeku dedzināšanu.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Šoreiz šim nolūkam derēs dienas vidus – plkst. 13:00, bet vēlāk gan ne, jo tad sākas čika laiks.

Ja gribam iegrimt sīkākās astroloģiskās niansēs, katram Pilnmēnesim ir savs īpašs vēstījums, un tas jāņem vērā, arī veicot mazās sadzīves maģijas rituālus. Vēža zīme pārstāv ģimeniskas vērtības, tā labi atceras un tur godā pagātni, veicina saikni ar dzimtas saknēm un dzimto vietu, liek rūpēties par savu saimi un savu īpašumu vairāk nekā jebkura cita zīme, turklāt darīt to nevis aiz pienākuma, bet misijas apziņas dēļ. Tāpēc, ja nolem šajā Pilnmēnesī kontaktēt ar naudas enerģiju, šoreiz domā ne tikai par savu personīgo labumu, bet arī par savas saimes vajadzībām.

Jāteic, šis nav tas harmoniskākais Pilnmēness, ļoti ticams, ka arī tev gadīsies iekļūt kādā kaislību virpulī, bet centies nepaļauties uz provokācijām un rituālu veikt labā un līdzsvarotā noskaņojumā.
Nododam tavā ziņā arī senu naudas piesaukšanas rituālu, kas veicams tieši Pilnmēness noskaņās. Tev būs nepieciešama monēta (nominālam nav īpašas nozīmes) un pavisam neliels vilnas auduma gabaliņš. Kārtīgi noberz monētu no abām pusēm un uzrunā tai vārdojumu:

"Tev mirdzošai būt, man – bagātai kļūt. Augt un vairoties, uz mani neapvainoties."

Ieliec auduma gabaliņu makā un nēsā līdzi visu nedēļu (šoreiz – līdz 20. janvārim, kad Mēness pāries dilšanas fāzē). Savukārt monētu iztērē nākamajā rītā.

Lai izdodas!

Tags

Mēness fāzes Naudas maģija Pilnmēness Rituāli
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form