108 apelsīnu rituāls labklājības piesaistīšanai
Foto: Shutterstock

Apelsīns ir saules simbols, Saules dieva Ra zīme, uzskatīja senie ēģiptieši. Savukārt 108 ir sakrāls trīsciparu skaitlis, kuram ir liela nozīme gan indiešu, gan, jo īpaši, tibetiešu reliģiskajos kultos.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Tas sastopams indusu un budistu lūgšanu krellēs un citviet. Ezotēriski noskaņoti zinātnieki piekrīt, ka Visuma pamatā ir kāda vienāda konstante, universāls skaitlis, kas regulē vispārējo līdzsvaru.

Un šīs harmonijas izpausme esot skaitlis 108.
– Gaismas ātrums vakuumā 108 х 1010 m/h.
– Ātrums, ar kādu Zeme kustas ap Sauli 108 х 1010 km/h.
– Ēģiptes piramīdu pamatni veidojošo pušu garums 108 х 1,08 atšķirīgās pakāpēs.
– Mūsdienu lidaparāti veic lidojumu ap Zemi tieši 108 minūtēs.
– 108 ir gatavība bezgalībai: 10 – veiksme; 8 – bezgalība.

Lai veiktu rituālu veiksmes un labklājības piesaistīšanai, atver ieejas durvis un pār slieksni pārripina (iegaumē – tieši ieripina iekšā!) 108 apelsīnus tā, lai tie ieripotu visos mājokļa stūros.

Apelsīnus nenovieto tualetē, vannas istabā un uz balkona, ja tas kalpo kā noliktava. Bet, ja uz balkona, piemēram, ir darba stūrītis, tad ieripina arī tur!

Ripina visa ģimene kopā, bērniem tie ir īsti svētki, vēl viena iespēja kopā jautri pavadīt laiku (Hmm, ezotēriķi gan nedod padomus, kā mazie lai paskaidro šīs izdarības skolā vai bērnudārzā!).

Turot rokās apelsīnu, saki šādus vārdus: “Naudu mājās! Veselību mājās! Labklājību mājās! Laimi mājās! Veiksmi mājās! Mīlestību mājās!”

Apelsīniem jāpaliek mājās vismaz diennakti, bet labāk – trīs. Tos nevajag aiztikt!

Pēc vienas līdz trīs diennaktīm apelsīnus var izdalīt radiem un draugiem, kolēģiem un visiem citiem tev tuviem cilvēkiem. Var spiest sulu un dzert, labums tiks visiem. Vitamīni jau nu noteikti!

Tags

Rituāli
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form