16. aprīlī agri no rīta iestājas pirmais šā astroloģiskā gada Jaunmēness, un mēs varam to izmantot, iedodot labu, jaunu sākumu, piemēram vasarnīcu sezonai. Ja pa ziemu tur neesi ciemojies, tad vasaras mītnes enerģija, visticamāk, ir sastāvējusies, sagurusi un "aplipusi" ar dažādiem nevēlamiem "apakšīrniekiem". Brīnumlabs brīdis parādīt, kurš te ir īstais saimnieks!

Nē, es nemēģinu tevi biedēt ar kādām baisām, ļaunu vēlošām būtnēm, kas apsēdušas tavu īpašumu, – itin nemaz arī ne. Bet, domājams, tu pazīsti sajūtu, kad "gaiss ir pārāk biezs", kad līdzās putekļiem jūtama arī tāda kā enerģētisko gružu kārta. Tamdēļ pēc parastās ģeneraltīrīšanas derētu veikt arī enerģētisko. Piemēram, ar sāli un dūmiem.

Par sāli viss tā kā skaidrs un vienkāršs – kādu laiku pirms tīrīšanas izkaisi rupjo jūras sāli pa grīdām, īpaši – pa stūriem. Ar dūmiem nav tik triviāli: tur var būt nepieciešama iepriekšēja sagatavošanās – vismaz veikala apmeklējuma apmērā.

Kāpēc dūmi? Iespējams, esi ievērojis, ka teju ikvienā sakrālā ceremonijā, lai kādā svētnīcā tā risinātos, dūmi allaž ir klātesoši. Līdzās patīkamajai smaržai dūmi tradicionāli tiek uzkatīti par tiltu starp to pasauli, ko spējam saskatīt, un to, ko nespējam. Atslēgas loma dūmiem ir šamanismā, kur bez tiem neiztiek dziedināšanas ceremonijās. Jā, jā – šāda vasarnīcas ģenerāltīrīšana ar svēto augu un sveķu kvēpināšanu nāks par labu arī tavai veselībai!

Lūk, daži augi, ko tradicionāli izmanto kvēpināšanai:

  • salvija – to lieto attīrīšanai, svētīšanai, apskaidrošanai un dziedināšanai;
  • smaržīgā mārsmilga – to lieto svētīšanai, radošas enerģijas pieaicināšanai un prieka vibrācijas vairošanai;
  • mirres – šos sveķus lieto apziņas skaidrības iegūšanai un pagātnes "aizslaucīšanai", lai nekas tevi nespētu novirzīt no tava ceļa;
  • vībotne – attīra, aizsargā, palielina iekšējo spēku;
  • kadiķis – līdzās enerģētiskajai tīrītspējai tā dūmi iznīdē baktērijas, pelējuma sēnītes, uzlabo gaisa kvalitāti telpā.

Salviju var atrast garšvielu stendos, kadiķi – mežā; ar pārējiem ir sarežģītāk, bet iespējams, ka tev jau ir savi krājumi. Ja nav – pie izdevības sagatavo nākamajam Jaunmēnesim!

Kopā ar kvēpināšanu ļoti labi darbojas vārdošana. Droši izmanto pašsacerētu uzrunu savas teritorijas "atkarošanai"! Ja vārdošanas mūza vilcinās, vari izmantot šo Ziemeļamerikas pamatiedzīvotāju Dūmu svētīšanas vārdojumu, kurš ir poētisks un tik jēgietilpīgs, ka aiztaupa mūzai pūles.

Dūmu svētīšanas vārdojums

Ak, Lielais Gars, es paceļu dūmus uz cetriem svētajiem vējiem un četrām debespusēm, lai svētība var sasniegt manas māsas un brāļus ikvienā Dižās Zemes mātes nostūrī, kamēr dūmi piepilda Tēvu Debesis, ko apgaismo Mēness māte.
Lai dūmi atnes katram viņa svētību
Un aizdzen visas sāpes un skumjas.
Piepilda mājas ar mīlestību un vieduma gaismu.
Ja kāds ir sasirdzis, lai top dziedināts,
Ja kāds ir skumjš, lai top priecīgs,
Ja kāds ir trūkumā, lai viņa vajadzības tiek piepildītas,
Aizsargā viņus no visa ļauna.
Uzturi viņus veselībā, dod viņiem ilgu mūžu un pārticību.
Dod viņiem mīlestību, kā viņi mīl tevi,
Jo viņi var apliecināt tavu spēku un žēlsirdību, un tavu mīlestību.
Lielais Gars, es mīlu tevi no visas sirds, tāpat kā mīlu visus savus brāļus un māsas. Esmu gatavs darīt visu tavā un viņu labā. Es lūdzu tikai vienu lietu – dod man spēku, lai varu turpināt savu gara ceļu.
Un tā tas ir!

Source

Orākuls.lv
Pamanījāt kļūdu?
Iezīmējiet tekstu un nospiediet Ctrl + Enter!

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Comment Form