Pieci noteikumi, kā iedomāties Jaungada vēlēšanos, lai tā piepildītos
Foto: Shutterstock

Kurš gan gadumijā kaut ko neievēlas? Vai tu tici brīnumam, vai sen sapņiem atmeti ar roku? Piekritīsi taču, ka pozitīvu emociju virpulī tā vien prasās pārstartēties un atkal sajust vieglumu! Jaungada nakts ir tam ļoti piemērots brīdis. Par to, kā pareizi vēlēties un izmantot brīnumainās nakts maģiju savā labā, stāsta psiholoģe un geštaltterapeite Jeļena Sidorova.

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

"Kas ar mums notiek, kļūstot vecākiem? Kāpēc mēs vairs nesapņojam un it visā meklējam zemūdens akmeņus? Jo baidāmies vilties. Dzīves laikā iegūtajā pieredzē sanāk daudz vilties, tādēļ daudzi baidās sapņot, lai lieku reizi nenogāztos no mākoņiem zemē.

Jā, saprot. Tomēr... Dzīve galu galā ir spēle, piedzīvojums, ceļš. Un lai cik noguruši mēs nebūtu, citu piemērs liek mums noticēt tam, ka daudzas lietas, par ko domājam vai iztēlojamies, piepildās. Palūkosimies, kā darbojas mūsu apziņa un kāpēc vieniem sapņi piepildās, bet citiem nē.

Neirobioloģija ir zinātne, kas pēta cilvēka smadzeņu uzbūvi. Mūsu smadzenes ir kā dators, kurā glabājas it viss – kopš mūsu ieņemšanas. Viss, ko mēs kaut kad esam redzējuši, dzirdējuši, sajutuši, ir ierakstīts mūsu apziņā un zemapziņā, Mūsu domas veido mūsu rīcību, kas kļūst noturīga.

Savukārt rīcība ietekmē mūsu dzīves izvēles. Tās mums jāizdara ik dienu. Rīcība un uzvedība veido cilvēka raksturu, savukārt raksturs ietekmē likteni. Attiecīgi – ja vēlies mainīt likteni, sāc strādāt ar savu domu izvēli. Kā? Iegūsti jaunas zināšanas un integrē tās savā rīcībā, regulāri praktizējoties. Neironu savienojumu darbībām atkārtojoties 66-90 dienas, galvas smadzenēs veidosies neironu ķēdes un jaunā uzvedība kļūs par paradumu.

Ja mēs kaut ko patiesi vēlamies, mēs vispirms uz to reaģējam ar jūtām un emocijām. Tieši tās pasaka, cik spēcīga ir vēlēšanās. Pēc tam šī vēlēšanās aktivizē mūsu rīcību. Rīcība sniedz rezultātu. Atiecīgi, vēlēšanās piepildīšanās formula ir:

VĒLĒŠANĀS ––> RĪCĪBA ––> REZULTĀTS.
Iedomājoties vēlēšanos, procesā ir jāievēro daži pamatnoteikumi.

1. Sapņo noteiktā stāvoklī – kad tici brīnumam, esi iedvesmots, jūti enerģētisko pacēlumu. Laikā, kad esi pārvarējis bērnības traumas, apvainojumus, agresiju, vainas sajūtu. Lūk, kādēļ tik svarīgi pirms jaunas dzīves sākšanas aizvērt pagātnes geštaltu. Velkot nākotnē pagātnes bagāžu, tiek bremzēta kustība.

2. Vienmēr sapņo ar bērniem. Bērniem ir tīra un nepiesārņota apziņa. Vēlēšanās piepildījuma degviela – tā ir enerģija. Strādā ar savu dzīves enerģiju, paaugstini libido!

3. Seko līdzi tam, lai vēlēšanās un sapņi būtu ekonomiski. Nedrīkst vēlēties to, kas nesīs sāpes vai kaitēs citam cilvēkam. Visums atbalsta to, kas vairo gaismu. Atceries par bumeranga efektu, tas pilnīgi noteikti eksistē.

4. Vēlies ar uzviju. Kaut ko vēloties, ņem vērā, ka dabā viss ierīkots, lai notiktu izaugsme, evolūcija, vairošanās. Ar katru gadu ir dabiski dzīvot labāk. Tieši tāpēc apmēram 20 procentiem mūsu vēlēšanos jābūt lielākām nekā iespējām. Atstājiet vietu brīnumam.

5. Pārāk nepieķeries vēlmei, neliec to savu dzīves plānu priekšplānā un neieslēdz paranoju. Atceries, ka jebkurā dzīves jomā nepieciešams vieglums, rotaļīgums. Turpini baudīt dzīvi un darīt labāk to, ko jau dari.

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от МАСТЕР САМОДОСТАТОЧНОСТИ (@schoolofhappiness.es) 25 Дек 2019 в 1:34 PST

Savukārt es ikvienu sveicu ar 2020. gadu, pie kura sliekšņa mēs tagad esam. Novēlu jums fizisko un garīgo veselību, psiholoģisko briedumu un pašpietiekamību!

Došos apskaut savus mīļos un ievēlēties Jaungada vēlēšanos!"

Tags

Psiholoģija
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form