27. martā vārda dienu svin Gusts, Gustavs un Tālrīts. Vārda numeroloģiskā vibrācija ietekmē cilvēka likteni un to, kā viņu uztver apkārtējie. Sveicot gaviļniekus, stāstām, ko viņiem dod šie vārdi.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Gustavs (7)

Vārds kalpo kā sargeņģelis, pastiprina vīrietim sievišķo enerģiju un padara viņu par sieviešu mīluli. Gustavs ir vispusīgs un ambiciozs intelektuālis, līderis ar labām komunikācijas spējām. Viņš ir mērķtiecīgs un spītīgs cilvēks ar savu viedokli – ieklausīsies, tomēr darīs visu pa savam. Iekšējā struktūra ir vīrišķīga: harizmātisks vīrietis, jūtīgs, juteklisks un arī vieds.

Gusts (2)

Vārds pastiprina vīrišķo enerģiju, tajā pašā laikā Gusts ir jūtīgs, sirsnīgs, mīļš un labestīgs. Viņš ir spītīgs un vienmēr ies uz priekšu. Visu grib darīt ātri, ir vēlme būt pirmajam. Dažkārt kļūst ambiciozs.

Tālrīts (6)

Vārds pastiprina vīrišķo enerģiju. Ļoti savdabīgs cilvēks pēc būtības – zinātkārs, gudrs, daudzpusīgs. Tālrīts ir labs analītiķis, kurš labi ievēro detaļas, tādēļ dažkārt ir pat pārāk skrupulozs, arī nepacietīgs. Viņš nekad nebūs pūļa cilvēks, vēlēsies atšķirties. Mērķtiecīgs, rosīgs, taču iekšēji psiholoģiski vājš. Tālrīts ir kaislīgs un juteklisks vīrietis, taču dažkārt var kļūt arī pārlieku jūtīgs.

NB! Šie numeroloģiskie skaidrojumi apraksta konkrētu vārdu atbilstoši tā vibrācijām – neatkarīgi no vārda nēsātāja. Par numeroloģiju un vārda ietekmi uz cilvēku vairāk lasi šajā rakstā.

Analīzi veikusi numeroloģe Ineta Ventniece-Krīgere, e-pasts: ineta@inremo.lv, www.numerologija.lv.

Tags

Personvārdu skaidrojums
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form