Kā vārds ietekmē tavu dzīvi: Aldonis, Agija
Foto: Shutterstock

29. martā vārda dienu svin Aldonis un Agija. Vārda numeroloģiskā vibrācija ietekmē cilvēka likteni un to, kā viņu uztver apkārtējie. Sveicot gaviļniekus, stāstām, ko viņiem dod šie vārdi.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Aldonis (9)

Ļoti sens, spēcīgs un vieds vārds, kas pastiprina vīrietī sievišķo enerģiju, veicina domāšanu un padara cilvēku vispusīgu. Aldonim piemīt labas komunikācijas spējas, loģika un intelekts – viņš var dot padomus arī citiem. Šā vārda nēsātājs ir elastīgs un oriģināls, labi saprot sievietes, tajā pašā laikā saglabājot vīrišķību. Sargeņģeļa nav, taču dzīvē ir iespējams izcīnīt savu vietu.

Agija (4)

Vīrišķās enerģijas vārds, kas savu nēsātāju padara stabilāku un veicina fizisko izturību. Agija ir gudrs cilvēks, ar kuru jārēķinās! Viņu nedrīkst kaitināt vai provocēt. Sargeņģeļa viņai nav, tādēļ dzīvē viss jāizcīna pašai. Agijai piemīt labi attīstīta domāšana, lietišķums, spēcīgi izteikta loģika un dzīves enerģija, tādēļ viņa var būt līdere, kaut arī mazliet pietrūkst mugurkaula. Viņai ir vēlme būt pirmajai, bet dažkārt pāragri var apstāties pie sasniegtā.

Tags

Numeroloģija Personvārdu skaidrojums
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form