Kā vārds ietekmē tavu dzīvi: Imants, Rimants, Ingars, Intars
Foto: Shutterstock

1. jūlijā vārda dienu svin Imants, Rimants, Ingars, Intars. Sirsnīgi sveicam! Tortes un ziedu vietā – skaidrojums, kā mūsu gaviļnieku raksturu un dzīvi ietekmē viņu vārda numeroloģiskā vibrācija.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Imants (1)

Vārds, kas palielina dzīves enerģiju un akcentē arī sievišķo enerģiju. Imants ir intelektuāls, prātīgs un gudrs vadītājs, atbildīgs, mērķtiecīgs, spītīgs, kurš darīs pa savam. Vārds padara viņu par jūtīgu un kaislīgu cilvēku. Sargeņģelis vārdā nav dots, tas dzīvē jānopelna pašam.

Rimants (8)

Vīrišķās enerģijas vārds, kas palielina dzīves enerģiju, padara jūtīgu un akcentē loģiku. Rimants ir atbildīgs, mērķtiecīgs, loģisks, neatlaidīgs un spītīgs cilvēks, kurš savu dzīvē panāks. Vārdā ir sargeņģelis.

Ingars (6)

Vīrišķās enerģijas vārds. Ingars ir izturīgs cilvēks ar biezu ādu, atbildīgs, mērķtiecīgs, vīrišķīgs un jūtīgs. Viņš ir loģisks, prot saimniekot un stabili stāv uz zemes. Vārdā ir sargeņģelis.

Intars (6)

Vīrišķās enerģijas vārds, kas palielina dzīves enerģiju. Intars ir loģisks, izturīgs, mērķtiecīgs un spītīgs cilvēks, kas stabili stāv uz zemes un dzīvē visu darīs pa savam. Viņš ir atbildīgs un jūtīgs. Vārdā ir sargeņģelis, kurš ļauj realizēt talantu.

Tags

Personvārdi Personvārdu skaidrojums
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form