Kā vārds ietekmē tavu dzīvi: Hermīne, Estere, Liepa
Foto: Shutterstock

16. jūlijā vārda dienu svin Hermīne, Estere un Liepa. Sirsnīgi sveicam! Tortes un ziedu vietā – skaidrojums, kā mūsu gaviļnieču raksturu un dzīvi ietekmē viņu vārda numeroloģiskā vibrācija.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Hermīne (7)

Sievišķās enerģijas vārds, kas piedod sievišķīgumu un aktivizē analītisko domāšanu. Hermīne ir īpaša, savdabīga sava ceļa gājēja, interesanta sarunu biedre, apveltīta ar spēcīgam izjūtām. Viņa labi spēj uzņemt informāciju, ir vispusīga, gudra un zinoša. Vārds kalpo kā sargeņģelis un ļauj realizēt talantu.

Estere (1)

Sievišķās enerģijas vārds, kas tā nēsātāju padara par laimīgu cilvēku. Estere ir iekšēji sievišķīga, atbildīga, neatlaidīga un spītīga, viņai piemīt vēlme būt pirmajai. Vārdā ir sargeņģeļi, kas ļauj realizēt talantu.

Liepa (9)

Sievišķās enerģijas vārds, kas padara Liepu par intelektuālu cilvēku, aktivizē prāta spējas un loģisko domāšanu, palīdz stabili stāvēt uz zemes un ļauj viņai sajusties kā dzīves skolotājai. Vārdā ir dubultais sargeņģelis, kas ļauj realizēt talantu.

Tags

Personvārdi Personvārdu skaidrojums
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form