Kā vārds ietekmē tavu dzīvi: Jautrīte, Kamila, Digna, Sāra
Foto: Shutterstock

19. jūlijā vārda dienu svin Jautrīte, Kamila, Digna un Sāra. Sirsnīgi sveicam! Tortes un ziedu vietā – skaidrojums, kā mūsu gaviļnieču raksturu un dzīvi ietekmē viņu vārda numeroloģiskā vibrācija.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Jautrīte (3)

Sievišķās enerģijas vārds. Jautrīte ir apveltīta ar spēcīgu enerģiju, loģiku un labu intuīciju. Viņa ir vispusīga, darbīga un jūtīga, ar vēlmi atšķirties no citiem un būt pirmajai. Vārdā ir dubultais sargeņģelis, kas Jautrītei ļauj realizēt talantu.

Kamila (6)

Vīrišķās enerģijas vārds. Kamila ir gudra, pievilcīga, jūtīga un enerģiska sieviete. Viņa ir saimnieciska, prātīga, izturīga un stabila. Vārdā ir sargeņģelis.

Digna (6)

Vīrišķās enerģijas vārds. Digna ir vispusīga un gudra, apveltīta ar spēcīgu dzīves enerģiju, labu intuīciju un divkāršo loģiku, viņa ir atbildīga un kārtīga. Sargeņģelis vārdā nav dots, tas dzīvē jānopelna pašai.

Sāra (9)

Sievišķās enerģijas vārds ar spēcīgu dzīves enerģiju, kas padara Sāru par dzīves skolotāju. Viņa ir dzīvesgudra, aktīva, spītīga un jūtīga. Vārdā ir sargeņģelis.

Tags

Personvārdi Personvārdu skaidrojums
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form