Kā vārds ietekmē tavu dzīvi: Anna, Annija, Ance
Foto: Shutterstock

26. jūlijā vārda dienu svin Anna, Annija un Ance. Sirsnīgi sveicam! Tortes un ziedu vietā – skaidrojums, kā mūsu gaviļnieču raksturu un dzīvi ietekmē viņu vārda numeroloģiskā vibrācija.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Anna (8)

Vīrišķās enerģijas vārds ar spēcīgu dzīves enerģiju. Anna ir aktīva, mērķtiecīga, spītīga un neatlaidīga sava ceļa gājēja, kuru rāmī grūti ielikt. Viņa ir taisnīga, izpalīdzīga un radoša, ar vēlmi būt pirmajai un ar savu rozīnīti, jūtīga un šarmanta. Sargeņģelis vārdā nav dots, tas dzīvē jānopelna pašai.

Annija (6)

Vīrišķās enerģijas vārds ar spēcīgu dzīves enerģiju. Annija ir vispusīga, aktīva, radoša, ar vēlmi atšķirties no citiem, labu intuīciju un spēcīgu loģiku. Sargeņģeļis vārdā nav dots, tas dzīvē jānopelna pašai.

Ance (6)

Vīrišķās enerģijas vārds ar spēcīgu dzīves energiju. Ance stabili stāv uz kājām, ir izturīga, kārtīga un atbildīga pret to, ko dara. Viņa ir vispusīga, apveltīta ar spēcīgu loģiku un labu intuīciju. Vārdā ir sargeņģelis.

Tags

Personvārdi Personvārdu skaidrojums
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form