Kā vārds ietekmē tavu dzīvi: Normunds, Stefans
Foto: Shutterstock

2. augustā vārda dienu svin Normunds un Stefans. Sirsnīgi sveicam! Tortes un ziedu vietā – skaidrojums, kā mūsu gaviļnieku raksturu un dzīvi ietekmē viņu vārda numeroloģiskā vibrācija.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Normunds (9)

Sievišķās enerģijas vārds, kas dod iespējas tā nēsātājam kļūt par dzīves skolotāju kādam citam cilvēkam. Normunds ir vispusīgs, radošs, jūtīgs un emocionāls nemiera gars, atšķirīgs sava ceļa gājējs. Viņš ir mērķtiecīgs, rosīgs, neatlaidīgs, spītīgs un atbildīgs, apveltīts ar ar psihologa dotībām, labām analītiķa spējām un loģisko domāšanu, tādēļ dzīvē savu panāks.
Vārdā ir sargeņģelis.

Stefans (1)

Sievišķās enerģijas vārds ar spēcīgu dzīves enerģiju. Stefans ir ļoti mērķtiecīgs, atbildīgs, neatlaidīgs un spītīgs, tādēļ savu dzīvē panāks. Vārds dod iespēju viņam ieņemt līdera lomu un pastiprina intuīciju. Viņš ir jūtīgs, atšķirīgs, radošs sava ceļa gājējs un nemiera gars. Vārdā ir sargeņģeļi, kas ļauj realizēt talantu.

Tags

Personvārdi Personvārdu skaidrojums
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form