17. septembrī vārda dienu svin Vera, Vaira un Vairis. Dāvanām un sirsnīgiem apsveikumiem bagātu svinēšanu vēlot, skaidrojam, kā mūsu gaviļnieku likteņus papildina viņu vārda numeroloģiskā vibrācija.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Vera (1)

Sievišķās enerģijas vārds, kas palielina dzīves enerģiju un liek tā nēsātājai sajusties kā līderei. Vera ir sievišķīga un prātīga intelektuāle, izturīga, aktīva un sportiska. Vārdā ir sargeņģeļi, kas palīdz realizēt talantu.

Vaira (8)

Vīrišķās enerģijas vārds ar spēcīgu dzīves enerģiju viedai dzīves skolotājai. Vaira ir aktīva, neatlaidīga, mērķtiecīga, tādēļ dzīvē savu panāks, citos ieklausīsies, bet rīkosies pa savam. Viņa stabili stāv uz kājām, ir izturīga un iekšēji vīrišķīga sieviete. Vārdā ir sargeņģeļi, kas palīdz realizēt talantu.

Vairis (1)

Sievišķās enerģijas vārds. Vairis ir ļoti spītīgs, neatlaidīgs, mērķtiecīgs un izturīgs vīrietis, kurš stabili stāv uz zemes un dzīvē savu panāks. Viņam piemīt jūtīgums un vēlme būt pirmajam. Vārdā ir sargeņģelis.

Tags

Personvārdi Personvārdu skaidrojums
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form