Kā vārds ietekmē tavu dzīvi: Vanda, Veneranda, Venija
Foto: Shutterstock

23. septembrī vārda dienu svin Vanda, Veneranda un Venija. Dāvanām un sirsnīgiem apsveikumiem bagātu svinēšanu vēlot, skaidrojam, kā mūsu gaviļnieču likteņus papildina viņu vārda numeroloģiskā vibrācija.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Vanda (6)

Vīrišķās enerģijas vārds ar labu dzīves enerģiju un vīrišķīgu iekšējo struktūru. Vandai piemīt laba intuīcija, ļoti spēcīga loģika un izteikta atbildības sajūta. Viņa stabili stāv uz zemes, ir vispusīga, aktīva, izturīga un patstāvīga sieviete, kura mierā nesēdēs. Sargeņģelis vārdā nav dots, tas dzīvē jānopelna pašai.

Veneranda (3)

Sievišķās enerģijas vārds labu dzīves enerģiju. Veneranda ir radoša, no citiem atšķirīga un savdabīga sava ceļa gājēja. Viņa ir īpaši jūtīga, izturīga, prātīga, rosīga un apveltīta ar spēcīgu loģiku. Vārdā ir sargeņģeļi, kas palīdz realizēt talantu.

Venija (7)

Sievišķās enerģijas vārds ar labu dzīves enerģiju. Venija stabili stāv uz zemes, ir vispusīga, jūtīga, izturīga un atbildīga pret to, ko dara. Viņai piemīt spēcīga loģika un laba intuīcija. Vārds kalpo kā sargeņģelis, un arī vārdā ir eņģeļi, kas palīdz realizēt talantu.

Tags

Personvārdi Personvārdu skaidrojums
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form