28. septembrī vārda dienu svin Sergejs, Svetlana un Lana. Dāvanām un sirsnīgiem apsveikumiem bagātu svinēšanu vēlot, skaidrojam, kā mūsu gaviļnieku likteņus papildina viņu vārda numeroloģiskā vibrācija.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Sergejs (8)

Vīrišķās enerģijas vārds ar labu dzīves enerģiju. Sergejs stabili stāv uz kājām, ir izturīgs, aktīvs, darbīgs un vīrišķīgs. Viņš ir apveltīts ar spēcīgu loģiku, spītīgs, neatlaidīgs cilvēks, kurš visu darīs pa savam. Vārdā ir vairāki sargeņģeļi, kas ļauj realizēt talantu.

Svetlana (7)

Sievišķās enerģijas vārds ar labu dzīves enerģiju. Svetlana stabili stāv uz kajām, ir izturīga, kā no azbesta, neatlaidīga, rosīga un dzīvē savu panāks. Viņa ir intelektuāla, radoša, atbildīga, ar vēlmi atšķirties. Vārds kalpo kā sargeņģelis un tajā ir eņģeļi, kas palīdz realizēt talantu.

Lana (5)

Sievišķās enerģijas vārds, kas palielina dzīves enerģiju. Lana ir vispusīga un patstavīga intelektuāle, laba psiholoģe un sarunu biedre. Viņa ir prātīga, aktīva, maiga un atbildīgi izturas pret darāmo. Sargeņģelis vārdā nav dots, tas dzīvē jānopelna pašai.

Tags

Personvārdi Personvārdu skaidrojums
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form