30. septembrī vārda dienu svin Elma, Elna un Menarda. Dāvanām un sirsnīgiem apsveikumiem bagātu svinēšanu vēlot, skaidrojam, kā mūsu gaviļnieču likteņus papildina viņu vārda numeroloģiskā vibrācija.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Elma (1)

Sievišķās enerģijas vārds ar sievišķīgu iekšējo struktūru, tas palielina dzīves enerģiju un padara tā nēsātāju par līderi. Elma ir gudra un prātīga intelektuāle, kas viegli uzņem informāciju. Viņa ir aktīva un kustīga. Vārdā ir sargeņģelis.

Elna (2)

Vīrišķās enerģijas vārds, kas palielina dzīves enerģiju. Elna ir prātīga, intelektuāla un atbildīga pret darāmajiem darbiem. Viņa ir sievišķīga, jūtīga un apveltīta ar spēcīgu intuīciju. Vārdā ir sargeņģelis.

Menarda (9)

Sievišķās enerģijas vārds ar labu dzīves enerģiju dzīves skolotājai. Menarda ir intelektuāla, prātīga, atbildīga un aktīva. Viņa ir sievišķīga, jūtīga, apveltīta ar spēcīgu intuīciju un loģiku. Vārdā ir sargeņģeļi, kas palīdz realizēt talantu.

Tags

Personvārdi Personvārdu skaidrojums
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form