1. oktobrī vārda dienu svin Zanda, Zandis un Lāsma. Dāvanām un sirsnīgiem apsveikumiem bagātu svinēšanu vēlot, skaidrojam, kā mūsu gaviļnieku likteņus papildina viņu vārda numeroloģiskā vibrācija.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Zanda (7)

Sievišķās enerģijas vārds, kas palielina dzīves enerģiju un kalpo kā sargeņģelis. Zanda ir vispusīga, intelektuāla, radoša un aktīva. Viņai piemīt divkāršā loģika un augsta atbildības sajūta.

Zandis (9)

Sievišķās enerģijas vārds dzīves skolotājam. Zandis ir vispusīgs, jūtīgs un radošs intelektuālis, labs psihologs un sarunu biedrs ar spēcīgu loģiku. Viņš stabili stāv uz zemes, ir neatkarīgs, neatlaidīgs un atbildīgs. Vārdā ir sargeņģelis.

Lāsma (22-4)

Vīrišķās enerģijas vārds ar labu dzīves enerģiju. Lāsma ir prātīga, spītīga, jūtīga, ar spēcīgu intuīciju apveltīta intelektuāle. Viņa stabili stāv uz zemes, ir mērķtiecīga, neatlaidīga, izturīga un kustīga. Sargeņģelis vārdā nav dots, tas dzīvē jānopelna pašai.

Tags

Personvārdi Personvārdu skaidrojums
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form