Svaigā citronu siera kūka
Foto: DELFI

9. oktobrī vārda dienu svin Elga, Helga un Elgars. Dāvanām un sirsnīgiem apsveikumiem bagātu svinēšanu vēlot, skaidrojam, kā mūsu gaviļnieku likteņus papildina viņu vārda numeroloģiskā vibrācija.

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Elga (9)

Sievišķās enerģijas vārds, kas palielina dzīves enerģiju. Elga ir intelektuāla, prātīga un vieda dzīves skolotāja. Viņa ir sievišķīga, aktīva, mērķtiecīga, spītīga un neatlaidīga. Vārdā ir sargeņģelis.

Helga (3)

Sievišķās enerģijas vārds, kas palielina dzīves enerģiju. Helga ir radoša, no citiem atšķirīga sava ceļa gājēja, kura labi ievēro sīkumus. Viņa ir īpaši jūtīga, atbildīga, ar spēcīgu analītisko domāšanu. Vārdā ir sargeņģelis.

Elgars (6)

Vīrišķās enerģijas vārds. Elgars ir radošs un atšķirīgs sava ceļa gājējs, kuram piemīt spēcīga analītiskā domāšana un loģika. Viņš ir īpaši jūtīgs, prātīgs, neatlaidīgs, mērķtiecīgs un spītīgs intelektuālis. Vārdā ir sargeņģelis.

Tags

Personvārdi
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form