Kā vārds ietekmē tavu dzīvi: Eda, Hedviga, Helvijs
Foto: Shutterstock

15. oktobrī vārda dienu svin Eda, Hedviga un Helvijs. Dāvanām un sirsnīgiem apsveikumiem bagātu svinēšanu vēlot, skaidrojam, kā mūsu gaviļnieku likteņus papildina viņu vārda numeroloģiskā vibrācija.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Eda (5)

Sievišķās enerģijas vārds, kas palielina tā nēsātājas dzīves enerģiju. Eda ir vispusīga, sievišķīga, apveltīta ar spēcīgu intuīciju un loģiku. Viņa stabili stāv uz zemes, ir izturīga un aktīva. Vārdā ir sargeņģelis.

Hedviga (8)

Vīrišķās enerģijas vārds viedai sievietei, kas palielina tā nēsātājas dzīves enerģiju. Hedviga ir pēc iekšējās struktūras vīrišķīga, lietišķa, prātīga, jūtīga, apveltīta ar divkāršo loģiku. Viņa ir spītīga, neatlaidīga, mērķtiecīga un ar augstu atbildības sajūtu. Vārdā ir sargeņģelis.

Helvijs (5)

Sievišķās enerģijas vārds. Helvijs ir vispusīgs, prātīgs un radošs intelektuālis, apveltīts ar spēcīgu loģiku un augstu atbildības sajūtu. Viņš stabili stāv uz zemes, ir izturīgs, mērķtiecīgs, neatlaidīgs, spītīgs, tādēļ dzīvē savu panāks. Vārdā ir sargeņģelis.

Tags

Personvārdi Personvārdu skaidrojums
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form