Kā vārds ietekmē tavu dzīvi: Elīna, Drosma, Drosmis
Foto: Shutterstock

19. oktobrī vārda dienu svin Elīna, Drosma un Drosmis. Dāvanām un sirsnīgiem apsveikumiem bagātu svinēšanu vēlot, skaidrojam, kā mūsu gaviļnieku likteņus papildina viņu vārda numeroloģiskā vibrācija.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Elīna (7)

Sievišķās enerģijas vārds ar labu dzīves enerģiju. Elīna ir vieda, jūtīga, vispusīga, emocionāla, sievišķīga un radoša. Viņa ir prātīga, atbildīga, apveltīta ar labu intuīciju un labām komunikācijas spējām. Vārds kalpo kā sargeņģelis, un pašā vārdā arī ir eņģeļi, kas palīdz realizēt talantu.

Drosma (11-2)

Vīrišķās enerģijas vārds, kurš palielina dzīves enerģiju un dod saikni ar Kosmosu. Drosma ir vispusīga, ļoti jūtīga, ar spēcīgu loģiku un intuīciju apveltīta intelektuāle, kurai piemīt vēlme būt vadītājai. Viņa ir iejūtīga, taču arī prātīga, mērķtiecīga un neatlaidīga. Vārdā ir sargeņģelis.

Drosmis (4)

Vīrišķās enerģijas vārds. Drosmis stabili stāv uz zemes, ir vispusīgs, jūtīgs, vīrišķīgs, izturīgs, mērķtiecīgs, spītīgs un neatlaidīgs. Viņam piemīt spēcīga intuīcija un loģiskā domāšana. Vārdā ir sargeņģelis.

Tags

Personvārdi Personvārdu skaidrojums
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form