Kā vārds ietekmē tavu dzīvi: Leonīds, Leonīda
Foto: Shutterstock

20. oktobrī vārda dienu svin Leonīds un Leonīda. Dāvanām un sirsnīgiem apsveikumiem bagātu svinēšanu vēlot, skaidrojam, kā mūsu gaviļnieku likteņus papildina viņu vārda numeroloģiskā vibrācija.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Leonīds (7)

Sievišķās enerģijas vārds, kuram ir saikne ar Kosmosu. Leonīds ir radošs, ar spēcīgu loģiku, intuīciju un analītisku domāšanu apveltīts, no citiem atšķirīgs sava ceļa gājējs. Viņš ir prātīgs, rosīgs, spītīgs, mērķtiecīgs un neatlaidīgs cilveks, kurš mierā nesēdēs un visu darīs pa savam. Vārds kalpo kā sargeņģelis, un vārdā arī ir eņģeļi, kas palīdz realizēt talantu.

Leonīda (9)

Sievišķās enerģijas vārds, kuram ir saikne ar Kosmosu. Leonīda ir īpaši jūtīga, patstāvīga, prātīga un vieda dzīves skolotāja ar augstu intelektu, spēcīgu intuīciju, loģisko un analītisko domāšanu. Viņa ir vispusīga, sievišķīga, saimnieciska un radoša sava ceļa gājēja, kura mierā nesēdēs. Vārdā ir sargeņģelis.

Tags

Personvārdi Personvārdu skaidrojums
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form