Kā vārds ietekmē tavu dzīvi: Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Foto: Levi Saunders / cc

28. oktobrī vārda dienu svin Ņina, Ninona, Antoņina un Oksana. Sirsnīgi sveicam! Bet – kā mūsu lielisko gaviļnieču raksturus un dzīvi ietekmē viņu vārda numeroloģiskā vibrācija?

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Ņina (3)

Sievišķās enerģijas vārds ar labu dzīves enerģiju un sakni ar Kosmosu. Ņina ir izturīga, ar biezu ādu, radoša, no citiem atšķirīga sava ceļa gājēja. Viņa ir jūtīga, sievišķīga, prātīga, kārtīga un mazliet bikla. Ņina ir taisnīga, atbildīga pret to, ko dara, un apveltīta ar spēcīgu analītisko domāšanu. Sargeņģelis vārdā nav dots, tas dzīvē jānopelna pašai.

Ninona (1)

Sievišķās enerģijas vārds, kas palielina dzīves enerģiju un aktivizē vēlmi būt līderei. Ninona ir vispusīga, apveltīta ar spēcīgu intelektu un analītisko domāšanu, prātīga, radoša, taisnīga, aktīva, labi prot komunicēt. Sargeņģelis vārdā nav dots, tas dzīvē jānopelna pašai.

Antoņina (4)

Vīrišķās enerģijas vārds, kas palielina dzīves enerģiju un piešķir spēcīgu saikni ar Kosmosu. Antoņina stabili stāv uz kājām, ir izturīga, īpaši jūtīga, radoša, no citiem atšķirīga sava ceļa gājēja, apveltīta ar spēcīgu intuīciju. Viņa ir taisnīga un atbildīga pret to, ko dara. Sargeņģelis vārdā nav dots, tas dzīvē jānopelna pašai.

Oksana (7)

Sievišķās enerģijas vārds, kas palielina dzīves enerģiju. Oksana ir dzīvesgudra, jūtīga, smalka un sievišķīga intelektuāle, apveltīta ar spēcīgu intuīciju. Viņa ir vispusīga, radoša, mērķtiecīga un neatlaidīga. Vārds kalpo kā sargeņģelis un vārdā ir eņģeļi, kas palīdz realizēt talantu.

Tags

Personvārdi Personvārdu skaidrojums
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form