29. oktobrī vārda dienu svin Laimonis, Laimis, Elvis, Elva un Elvijs. Sirsnīgi sveicam! Bet – kā mūsu lielisko gaviļnieku raksturus un dzīvi ietekmē viņu vārda numeroloģiskā vibrācija?

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Laimonis (9)

Sievišķās enerģijas vārds. Laimonis ir vispusīgs, radošs nemiera gars, ļoti jūtīgs, no citiem atšķirīgs sava ceļa gājējs. Viņš ir dzīvesgudrs, mērķtiecīgs, prātīgs un izturīgs intelektuālis un analītiķis, kurš visu darīs pa savam. Sargeņģelis vārdā nav dots, tas dzīvē jānopelna pašam.

Laimis (1)

Sievišķās enerģijas vārds. Laimis ir prātīgs, jūtīgs, neatlaidīgs, spītīgs un mērķtiecīgs intelektuālis, kuram piemīt spēcīga intuīcija un vēlme būt pirmajam. Sargeņģelis vārdā nav dots, tas dzīvē jānopelna pašam.

Elvis (5)

Sievišķās enerģijas vārds. Elvis stabili stāv uz zemes, ir izturīgs, ar biezu ādu, mērķtiecīgs, neatlaidīgs, prātīgs un atbildīgs pret to, ko dara. Viņš ir vispusīgs un jūtīgs intelektuālis, labs sarunu biedrs ar elastīgu domāšanu. Vārdā ir sargeņģelis.

Elva (3)

Sievišķās enerģijas vārds, kas palielina dzīves enerģiju. Elva stabili stāv uz zemes, ir aktīva, kārtīga un jūtīga intelektuāle, kura atbildīgi izturas pret sev uzdoto. Vārdā ir sargeņģelis.

Elvijs (11-2)

Vīrišķās enerģijas vārds ar spēcīgu dzīves enerģiju. Elvijs stabili stāv uz zemes, ir vīrišķīgs, bet jūtīgs, prātīgs, kārtīgs, izturīgs, ar biezu ādu. Viņš ir mērķtiecīgs, neatlaidīgs, spītīgs un aktīvs intelektuālis un garīgais līderis, apveltīts ar spēcīgu loģisko domāšanu. Vārdā ir sargeņģelis.

Tags

Personvārdi Personvārdu skaidrojums
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form