30. oktobrī vārda dienu svin Nadīna, Adīna un Ulla. Sirsnīgi sveicam! Bet – kā mūsu lielisko gaviļnieču raksturus un dzīvi ietekmē viņu vārda numeroloģiskā vibrācija?

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Nadīna (1)

Sievišķās enerģijas vārds ar spēcīgu dzīves enerģiju. Nadīna ir vispusīga, radoša, no citiem atšķirīga sava ceļa gājēja. Viņa ir īpaši jūtīga, aktīva un pret darāmo atbildīga intelektuāle. Nadīnai piemīt spēcīga loģika, analītiskā domāšana un vēlme būt līderei. Sargeņģelis vārdā nav dots, tas dzīvē jānopelna pašai.

Adīna (7)

Sievišķās enerģijas vārds, kas palielina dzīves enerģiju un ļauj tā nēsātājai kļūt par līderi. Adīna ir dzīvesgudra, vispusīga, radoša, aktīva un sievišķīga. Viņa ir apveltīta ar „divkāršu” loģiku un elastīgu domāšanu, atbildīga pret to, ko dara. Vārds kalpo kā sargeņģelis.

Ulla (3)

Sievišķās enerģijas vārds ar labu dzīves enerģiju. Ulla ir jūtīga, prātīga, aktīva un sievišķīga intelektuāle, kura prot sevi pasniegt jebkurā sabiedrībā. Viņa ir atbildīga, kārtīga un apveltīta ar spēcīgu intuīciju. Sargeņģelis vārdā nav dots, tas dzīvē jānopelna pašai.

Tags

Personvārdi Personvārdu skaidrojums
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form