Kā vārds ietekmē tavu dzīvi: Valts, Rinalds, Rinalda
Foto: Shutterstock

31. oktobrī vārda dienu svin Valts, Rinalds un Rinalda. No mums – rudenīgi sveicieni un skaidrojums, kā mūsu lielisko gaviļnieku raksturus un dzīvi ietekmē viņu vārda numeroloģiskā vibrācija.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Valts (5)

Sievišķās enerģijas vārds ar labu dzīves enerģiju. Valts ir vispusīgs, taisnīgs un jūtīgs intelektuālis, labs sarunu biedrs, apveltīts ar elastīgu domāšanu un spēcīgu intuīciju. Viņš ir neatlaidīgs, spītīgs, izturīgs un atbildīgs pret to, ko dara. Sargeņģelis vārdā nav dots, tas dzīvē jānopelna pašam.

Rinalds (11-2)

Vīrišķās enerģijas vārds, kas palielina dzīves enerģiju un ļauj tā nēsātājam justies kā līderim. Rinalds ir jūtīgs, atbildīgs, prātīgs, taisnīgs un no citiem atšķirīgs sava ceļa gājējs. Viņš stabili stāv uz zemes, ir vīrišķīgs, spītīgs, mērķtiecīgs, neatlaidīgs un lietišķs. Vārdā ir sargeņģelis.

Rinalda (4)

Vīrišķās enerģijas vārds, kas palielina dzīves enerģiju. Rinalda ir radoša, jūtīga, no citiem atšķirīga sava ceļa gājēja ar spēcīgu loģiku. Viņa stabili stāv uz zemes, ir prātīga, izturīga un taisnīga. Vārdā ir sargeņģelis.

Tags

Personvārdi
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form