Kā vārds ietekmē tavu dzīvi: Elizabete, Liza, Līze, Betija
Foto: DELFI

19. novembrī vārda dienu svin Elizabete, Liza, Līze un Betija. No mums – sirsnīgi sveicieni un skaidrojums, kā mūsu lielisko gaviļnieču raksturus un dzīvi ietekmē viņu vārda numeroloģiskā vibrācija.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Elizabete (8)

Vīrišķās enerģijas vārds. Elizabete ir vispusīga, jūtīga, aktīva un talantīga intelektuāle, laba sarunu biedre. Viņa stabili stāv uz zemes, ir izturīga, atbildīga, mērķtiecīga, spītīga, neatlaidīga būtne, kura citos ieklausīsies, bet visu darīs pa savam. Vārdā ir sargeņģeļi, kas palīdz realizēt talantu.

Liza (1)

Sievišķās enerģijas vārds, kas padara tā nēsātāju par līderi. Liza ir vispusīga, sievišķīga, jūtīga un iekšēji trausla intelektuāle. Viņa stabili stāv uz kājām, ir aktīva, prātīga, apveltīta ar spēcīgu intuīciju un elastīgu domāšanu. Sargeņģelis vārdā nav dots, tas dzīvē jānopelna pašai.

Līze (8)

Vīrišķās enerģijas vārds. Līze ir vispusīga, jūtīga, prātīga, apveltīta ar elastīgu domāšanu un spēcīgu loģiku. Viņa ir mērķtiecīga, neatlaidīga un spītīga sieviete, kura citos gan ieklausīsies, bet visu darīs pa savam. Vārdā ir sargeņģelis.

Betija (4)

Vīrišķās enerģijas vārds, kas palielina dzīves enerģiju. Betija stabili stāv uz kājām, ir jūtīga, aktīva, izturīga, ar biezu ādu un vīrišķigu iekšējo struktūru. Viņai piemīt laba intuīcija, spēcīga loģika un augsta atbildības sajūta. Vārdā ir sargeņģelis.

Tags

Personvārdi Personvārdu skaidrojums
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form