4. decembrī vārda dienu svin Baiba, Barbara un Barba. No mums – silti sveicieni un skaidrojums, kā mūsu lielisko gaviļnieču raksturus un dzīvi ietekmē viņu vārda numeroloģiskā vibrācija.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Baiba (3)

Sievišķās enerģijas vārds, kas palielina dzīves enerģiju un ļauj tā nēsātājai justices kā līderei. Baiba ir sievišķīga, kārtīga, aktīva, radoša, praktiska, no citiem atšķirīga sava ceļa gājēja ar spēcīgu analītisko domāšanu. Viņa ir jūtīga, izturīga un atbildīga. Sargeņģelis vārdā nav dots, tas dzīvē jānopelna pašai.

Barbara (5)

Sievišķās enerģijas vārds, kas palielina dzīves enerģiju. Barbara ir vispusīga, radoša, jūtīga, no citiem atšķirīga sava ceļa gājēja. Viņai piemīt spēcīgs analītiskais prāts, laba intuīcija un elastīga domāšana. Vārdā ir sargeņģelis.

Barba (6)

Vīrišķās enerģijas vārds, kas palielina dzīves enerģiju. Barba ir vispusīga, intelektuāla, radoša, no citiem atšķirīga sava ceļa gājēja. Viņa ir loģiska, aktīva, sievišķīga, jūtīga, apveltīta ar spēcīgu intuīciju un elastīgu domāšanu. Vārdā ir sargeņģelis.

Tags

Personvārdi Personvārdu skaidrojums
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form