Kā vārds ietekmē tavu dzīvi: Roberts, Roberta, Raitis, Raits
Foto: Clem Onojeghuo / cc

14. janvārī vārda dienu svin Roberts, Roberta, Raitis un Raits. No mums – ziemīgi sveicieni un skaidrojums, kā mūsu lielisko gaviļnieku raksturus un dzīvi ietekmē viņu vārda numeroloģiskā vibrācija.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Roberts (11-2)

Vīrišķās enerģijas vārds ar spēcīgu dzīves enerģiju. Roberts ir vispusīgs, talantīgs, radošs, no citiem atšķirīgs sava ceļa gājējs, kurš atbildīgi izturas pret darāmo. Viņš ir intelektuālis un līderis, neatlaidīgs, mērķtiecīgs, spītīgs, kustīgs un aktīvs. Vārdā ir sargeņģeļi, kas palīdz realizēt talantu.

Roberta (4)

Vīrišķās enerģijas vārds, kas palielina dzīves enerģiju. Roberta ir vispusīga, talantīga, radoša, no citiem atšķirīga sava ceļa gājēja, laba sarunu biedrene. Viņa ir trausla un jūtīga, taču vienlaikus arī stabili stāv uz kājām, ir aktīva un izturīga. Vārdā ir sargeņģeļi, kas palīdz realizēt talantu.

Raitis (7)

Sievišķās enerģijas vārds, kas palielina dzīves enerģiju. Raitis ir vispusīgs, talantīgs, jūtīgs, labs sarunu biedrs, apveltīts ar labu intuīciju. Viņš ir spītīgs, mērķtiecīgs un izturīgs cilvēks ar "biezu ādu", kurš visu darīs pa savam. Vārds kalpo kā sargeņģelis, un vārdā ir eņģeļi, kas palīdz realizēt talantu.

Raits (3)

Sievišķās enerģijas vārds, kas palielina dzīves enerģiju. Raits ir radošs, jūtīgs, kārtīgs, apveltīts ar augstu atbildības sajūtu. Viņš ir kustīgs un aktīvs, mērķtiecīgs un spītīgs, neatlaidīgs un izturīgs. Vārdā ir sargeņģelis.

Tags

Personvārdi Personvārdu skaidrojums
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form