Kā vārds ietekmē tavu dzīvi: Agne, Agnese, Agnija
Foto: Jonatan Pie / cc

21. janvārī vārda dienu svin Agne, Agnese un Agnija. No mums – suminājumi un skaidrojums, kā mūsu lielisko gaviļnieču raksturus un dzīvi ietekmē viņu vārda numeroloģiskā vibrācija.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Agne (3)

Sievišķās enerģijas vārds, kas palielina dzīves enerģiju un padara tā nēsātāju par līderi. Agne ir jūtīga, radoša, no citiem atšķirīga sava ceļa gājēja. Viņa ir sievišķīga, aktīva, apveltīta ar spēcīgu analītisko domāšanu un augstu atbildības sajūtu. Vārdā ir sargeņģelis.

Agnese (9)

Sievišķās enerģijas vārds, kas palielina dzīves enerģiju. Agnese ir intelektuāla, prātīga, talantīga, jūtīga un radoša dzīves skolotāja. Viņa ir mērķtiecīga, spītīga, kārtīga, aktīva un atbildīga. Vārdā ir sargeņģeļi, kas palīdz realizēt talantu.

Agnija (7)

Sievišķās enerģijas vārds ar spēcīgu dzīves enerģiju un rada tā nēsātājai vēlmi būt līderei. Agnija stabili stāv uz zemes, ir atbildīga, izturīga, kārtīga un apveltīta ar "divkāršo" loģiku. Vārds kalpo kā sargeņģelis.

Tags

Personvārdi Personvārdu skaidrojums
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form

Sludinājumi