Kā vārds ietekmē tavu dzīvi: Grieta, Strauta, Rebeka
Foto: Shutterstock

23. janvārī vārda dienu svin Grieta, Strauta un Rebeka. No mums – sirsnīgi sveicieni un skaidrojums, kā mūsu gaviļnieču raksturu un dzīvi ietekmē viņu vārda numeroloģiskā vibrācija.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Grieta (3)

Spēcīgs sievišķās enerģijas vārds, kas palielina dzīves enerģiju. Grieta ir spēcīgas līderes vārds sievišķīgai, jūtīgai, kārtīgai, talantīgai un aktīvai sievietei, kura stabili stāv uz zemes un atbildīgi izturas pret uzdoto. Vārdā ir sargeņģeļi, kas palīdz realizēt talantu.

Strauta (3)

Sievišķās enerģijas vārds, kas palielina dzīves enerģiju. Strauta ir jūtīga, aktīva, mērķtiecīga un ar labu intuīciju apveltīta līdere ar augstu atbildības sajūtu, spītīga, taču iekšēji trausla. Vārdā ir sargeņģelis.

Rebeka (5)

Sievišķās enerģijas vārds, kas nedaudz palielina dzīves enerģiju. Rebeka ir vispusīga, talantīga, jūtīga, sievišķīga, radoša, no citiem atšķirīga sava ceļa gājēja, apveltīta ar labu intuīciju. Viņa ir aktīva būtne, kura mierā nesēdēs un atbildīgi izturēsies pret visu, ko dara. Vārdā ir sargeņģeļi, kas palīdz realizēt talantu.

Tags

Personvārdi Personvārdu skaidrojums
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form

Sludinājumi