Kā vārds ietekmē tavu dzīvi: Egle, Eglons, Krišs, Ksenija
Foto: Shutterstock

24. janvārī vārda dienu svin Egle, Eglons, Krišs un Ksenija. No mums – sirsnīgi sveicieni un skaidrojums, kā mūsu lielisko gaviļnieku raksturus un dzīvi ietekmē viņu vārda numeroloģiskā vibrācija.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Egle (6)

Vīrišķās enerģijas vārds, kas mazliet palielina dzīves enerģiju. Egle ir talantīga, jūtīga intelektuāle. Viņa stabili stāv uz zemes, ir saimnieciska, iekšēji vīrišķīga, prātīga un izturīga. Vārdā ir sargeņģeļi, kas palīdz realizēt talantu.

Eglons (6)

Vīrišķās enerģijas vārds, kas nedaudz palielina dzīves enerģiju. Eglons ir vispusīgs, jūtīgs intelektuālis, no citiem atšķirīgs un radošs sava ceļa gājējs, patīkams sarunu biedrs. Viņš ir saimniecisks, neatlaidīgs un spītīgs vīrietis, kurš citos gan ieklausīsies, tomēr visu darīs pa savam. Vārdā ir sargeņģelis.

Krišs (8)

Vīrišķās enerģijas vārds. Krišs ir vispusīgs, vīrišķīgs, radošs un talantīgs. Viņš stabili stāv uz kājām, ir prātīgs, spītīgs, mērķtiecīgs, neatlaidīgs un atbildīgs pret darāmo. Vārdā ir sargeņģeļi, kas palīdz realizēt talantu.

Ksenija (9)

Sievišķās enerģijas vārds dzīves skolotājai. Ksenija ir ļoti jūtīga, talantīga, radoša, no citiem atšķirīga sava ceļa gājēja. Viņa ir prātīga un izturīga intelektuāle, apveltīta ar “divkāršu” loģiku un augstu atbildības sajūtu. Vārdā ir sargeņģeļi, kas palīdz realizēt talantu.

Tags

Personvārdi Personvārdu skaidrojums
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form

Sludinājumi