Egle (6)

Vīrišķās enerģijas vārds, kas mazliet palielina dzīves enerģiju. Egle ir talantīga, jūtīga intelektuāle. Viņa stabili stāv uz zemes, ir saimnieciska, iekšēji vīrišķīga, prātīga un izturīga. Vārdā ir sargeņģeļi, kas palīdz realizēt talantu.

Eglons (6)

Vīrišķās enerģijas vārds, kas nedaudz palielina dzīves enerģiju. Eglons ir vispusīgs, jūtīgs intelektuālis, no citiem atšķirīgs un radošs sava ceļa gājējs, patīkams sarunu biedrs. Viņš ir saimniecisks, neatlaidīgs un spītīgs vīrietis, kurš citos gan ieklausīsies, tomēr visu darīs pa savam. Vārdā ir sargeņģelis.

Krišs (8)

Vīrišķās enerģijas vārds. Krišs ir vispusīgs, vīrišķīgs, radošs un talantīgs. Viņš stabili stāv uz kājām, ir prātīgs, spītīgs, mērķtiecīgs, neatlaidīgs un atbildīgs pret darāmo. Vārdā ir sargeņģeļi, kas palīdz realizēt talantu.

Ksenija (9)

Sievišķās enerģijas vārds dzīves skolotājai. Ksenija ir ļoti jūtīga, talantīga, radoša, no citiem atšķirīga sava ceļa gājēja. Viņa ir prātīga un izturīga intelektuāle, apveltīta ar “divkāršu” loģiku un augstu atbildības sajūtu. Vārdā ir sargeņģeļi, kas palīdz realizēt talantu.