Biezpiena austiņas
Foto: Shutterstock

25. janvārī vārda dienu svin Zigurds, Sigvards un Antonijs. No mums – sirsnīgi sveicieni un skaidrojums, kā mūsu lielisko gaviļnieku raksturu un dzīvi ietekmē viņu vārda numeroloģiskā vibrācija.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Zigurds (6)

Vīrišķās enerģijas vārds. Zigurds ir ļoti jūtīgs, vispusīgs, radošs, no citiem atšķirīgs sava ceļa gājējs un labs sarunu biedrs, kuram piemīt "divkāršā" loģika. Viņš ir neatlaidīgs un aktīvs cilvēks, kurš mierā nesēdēs un savu dzīvē sasniegs. Vārdā ir sargeņģelis.

Sigvards (3)

Sievišķās enerģijas vārds, kas palielina dzīves enerģiju. Sigvards ir jūtīgs un radošs intelektuālis. Viņš ir spītīgs, neatlaidīgs, mērķtiecīgs, vīrišķīgs un izturīgs cilvēks ar "biezu ādu". Vārdā ir sargeņģelis.

Sigurds (9)


Sievišķās enerģijas vārds, kas nedaudz palielina dzīves enerģiju. Sigurds ir jūtīgs, taču lietišķs intelektuālis un dzīves skolotājs, kuram piemīt "divkārša" loģika, mērķtiecība, spītība un neatlaidība. Citos gan viņš ieklausīsies, bet rīkosies, kā pats būs lēmis. Vārdā ir sargeņģelis.

Tags

Personvārdi Personvārdu skaidrojums
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form