Kā vārds ietekmē tavu dzīvi: Brigita, Indra, Indris, Indars
Foto: Toa Heftiba / cc

1. februārī vārda dienu svin Brigita, Indra, Indris un Indars. No mums – sirsnīgi sveicieni un skaidrojums, kā mūsu lielisko gaviļnieku raksturu un dzīvi ietekmē viņu vārda numeroloģiskā vibrācija.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Brigita (3)

Sievišķās enerģijas vārds, kas palielina dzīves enerģiju un ļauj tā nēsātājai būt līderei. Brigita ir radoša, no citiem atšķirīga sava ceļa gājēja ar jūtīgu dvēseli. Viņa stabili stāv uz kājām, ir kārtīga, prātīga, izturīga, ar biezu ādu. Vārdā ir sargeņģelis.

Indra (3)

Sievišķās enerģijas vārds, kas mazliet palielina dzīves enerģiju. Indra ir aktīva, izturīga, praktiska un apveltīta ar spēcīgu loģiku. Viņa ir radoša, sievišķīga un jūtīga. Vārdā ir sargeņģelis.

Indris (5)

Sievišķās enerģijas vārds ar spēcīgu iekšējo struktūru, kas nedaudz palielina dzīves enerģiju un aktivizē mērķtiecību. Indris ir vispusīgs, radošs sava ceļa gājējs ar elastīgu domāšanu, vēlmi atšķirties no citiem un augstu atbildības sajūtu. Viņš ir loģisks, izturīgs, neatlaidīgs, citos ieklausīsies, bet visu darīs pa savam. Vārdā ir sargeņģelis.

Indars (11-2)

Enerģētiski ļoti spēcīgs vīrišķās enerģijas vārds, kas paaugstina intelektu, palielina dzīves enerģiju un mērķtiecību un padara tā nēsātāju par līderi. Indars ir radošs, ļoti jūtīgs, bet izturīgs intelektuālis. Viņam piemīt laba intuīcija, spēcīga loģiskā domāšana un augsta atbildības sajūta. Vārdā ir sargeņģelis.

Tags

Personvārdi Personvārdu skaidrojums
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form