Kā vārds ietekmē tavu dzīvi: Agate, Selga, Silga, Sinilga
Foto: Toa Heftiba / cc

5. februārī vārda dienu svin Agate, Selga, Silga un Sinilga. No mums – sirsnīgi sveicieni un skaidrojums, kā mūsu lielisko gaviļnieču raksturus un dzīvi ietekmē viņu vārda numeroloģiskā vibrācija.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Agate (11-2)

Spēcīgs vīrišķās enerģijas vārds, kas palielina dzīves enerģiju un ļauj tā nēsātājai būt līderei. Agate ir sievišķīga, jūtīga, apveltīta ar spēcīgu intuīciju. Viņa ir aktīva, darbīga sieviete, kura mierā nesēdēs. Vārdā ir sargeņģelis.

Selga (8)

Vīrišķās enerģijas vārds, kas palielina dzīves enerģiju. Selga ir vieda, jūtīga, prātīga un loģiska dzīves skolotāja un intelektuāle. Vārdā ir sargeņģelis. Viņa ir izturīga, neatlaidīga un mērķtiecīga sieviete ar vīrišķīgu iekšējo struktūru, kura citos ieklausīsies, tomēr visu darīs pa savam un dzīvē savu panāks. Vārdā ir sargeņģelis.

Silga (5)

Sievišķās enerģijas vārds, kas tā nēsātājai palielina dzīves enerģiju. Silga ir vispusīga, radoša, jūtīga un apveltīta ar spēcīgu intuīciju. Viņa ir aktīva, prātīga, kārtīga, spītīga un izturīga. Sargeņģelis vārdā nav dots, tas dzīvē jānopelna pašai.

Sinilga (3)

Sievišķās enerģijas vārds, kas palielina dzīves enerģiju. Sinilga ir mērķtiecīga, atbildīga, prātīga, kārtīga un radoša, no citiem atšķirīga sava ceļa gājēja. Viņa stabili stāv uz kājām, ir izturīga "azbesta" sieviete ar biezu adu. Sinilga ir sievišķīga un kustīga būtne, kura mierā nesēdēs. Sargeņģelis vārdā nav dots, tas dzīvē jānopelna pašai.

Tags

Personvārdi Personvārdu skaidrojums
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form