19. februārī vārda dienu svin Zane un Zuzanna. Silti sveicam un skaidrojam, kā mūsu lielisko gaviļnieču raksturus un dzīvi ietekmē viņu vārda numeroloģiskā vibrācija.

Zane (7)

Sievišķās enerģijas vārds, kas palielina dzīves enerģiju un aktivizē loģiku. Zane ir vispusīga, talantīga, sievišķīga, radoša, laba psiholoģe un patīkama sarunu biedrene. Viņa ir aktīva un atbildīga būtne ar sievišķīgu un trauslu iekšējo struktūru. Vārds kalpo ka sargeņģelis, un vārdā ir eņģeļi, kas palīdz realizēt talantu.

Zuzanna (2)

Vīrišķās enerģijas vārds, kas palielina dzīves enerģiju. Zuzanna ir vispusīga, harizmātiska, radoša, no citiem atšķirīga sava ceļa gājēja, laba psiholoģe, apveltīta ar spēcīgu intuīciju. Viņa ir jūtīga, neatlaidīga, nepacietīga un aktīva būtne, kura mierā nesēdēs un visu darīs pa savam. Sargeņģelis vārdā nav dots, tas dzīvē jānopelna pašai.

Tags

Personvārdi Personvārdu skaidrojums
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form