Šie padomi ir attiecināmi ne tikai uz Ziemassvētkiem, bet arī citiem svētkiem. Liec aiz auss, lai šīs lietas nenokļūtu dāvināmo lietu sarakstā.

Tukšs maks, koferis, kaste vai rokassomiņa. Kā skaidro "Delfi.ee", tukšs maks simbolizē nabadzību. Atsaucoties uz fen-šui noteikumiem, dāvinātājam jāieliek kaut nedaudz naudiņas makā.

Nazis, šķēres vai citi asi priekšmeti. Šādas dāvanas liecina par to, ka jūsu savstarpējās attiecībās valda saspīlējums. Ja tomēr vēlaties to pasniegt kā dāvanu, tad dāvanas saņēmējam pretī esot jādod ir monēta, kas savā ziņā "atjaunos" attiecības.

Bonsai kociņi. Šie nelielie kociņi simbolizē lēnu attīstību, kas var kaitēt arī personas karjerai. Tā vietā labāk izvēlieties kociņus, kas ir ar apaļām lapām, jo tie nesīs veiksmi un labklājību.

Kabatas lakatiņi. Portāls norāda, ka fen-šui mācībā kabatas lakatiņus neiesaka dāvināt, jo tie dāvanas saņēmējam radīs asaras. Tāpat tas simbolizē skumjas un neapmierinātību.

Pulkstenis vai citas lietas, kas liecina par laiku. Kā skaidrots "Delfi.ee", šīs dāvanas simbolizē ierobežotu laiku.

Kurpes. Tās liecina par nelaimi, neveiksmi un bēdām. Ja tomēr dāvanā ir saņemti apavi, tad saņēmējam dāvinātājam jādod simboliska nauda, lai šādā veidā izvairītos no neveiksmēm. Ja tomēr kādam nepieciešams atsvaidzināt garderobi, tad var dāvanā pasniegt dāvanu karti, lai saņēmējs pats izvēlas sev nepieciešamo.

Ķīniešu horoskopa pretinieki – katram horoskopa zīmes pārstāvim ir savi pretinieki, proti, zodiaka zīmes ar kurām galīgi nesaskan. Tas tas nozīmē to, ka nekādā gadījumā nevajadzētu dāvināt lietas, kas simbolizē ienaidnieku.