Venera Mežāzī liks mīlestību un naudu uzlūkot racionālāk
Foto: Shutterstock

23. janvārī Venera – planēta, kura atbild par mīlestību, naudu, gaumi, vērtībām un komforta izpratni, – ieiet Mežāža zīmē un atradīsies tur līdz pat februāra vidum. Gribam mēs to vai nē – šajā laikā var nākties daudz nopietnāk izvērtēt savas finanšu iespējas un partnerību (ne tikai lietišķo, bet arī personisko).

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Venera Mežāzī rada vēlmi nodibināt ciešākas saiknes ar cilvēkiem, kuri atbalsta mūsu karjeru, profesionālās un radošās ambīcijas, un šajā laikposmā tas arī varētu izdoties.

Skarbā Mežāža ietekmē nopietnība ienāk arī tādās dzīves jomās kā mīlestība un radīšana. Mīlestībā augstāk nekā citkārt tiks vērtēta uzticamība un paredzamība. Pēdējais būtu īpaši ņemams vērā, gatavojot Valentīndienas pārsteigumus – plašam vērienam šogad ir salīdzinoši lielas iespējas tikt ieskaitītam "nejēdzīgas naudas šķiešanas" piemēru sarakstā, turklāt pārsteigumi kā tādi īsti nav Mežāža Veneras jājamzirdziņš. Vislabākā dāvana būtu kaut kas tāds, kas ļauj mīļotajam cilvēkam justies silti un droši. Emociju izvirdumi un pateicības asaras šim laikam nepiestāv, bet, pirms sapīkt par mīļotā attieksmi, atceries – ļoti iespējams, ka vēsums ir tikai šķietams un pāries līdz ar Veneras tranzītu.

Savukārt neīstām un nestabilām vērtībām – "uz astes sēdošām" vai uz tukšiem solījumiem balstītām attiecībām – ir pienācis laiks pateikt nē, lai cik grūti iejusties atraidītājas lomā. Arī no nejauka ieraduma bārstīt naudu pa vējam jāatsakās.

Lai kas ietilptu tavos ikdienas darba pienākumos, vislabāk veiksies formas veidošana, robežu nospraušana, ekonomiski risinājumi – konkrētas, taustāmas un veselajā saprātā bāzētas lietas.

Skarbā Mežāža ietekmē nopietnība ienāk arī tādās dzīves jomās kā mīlestība un radīšana. Mīlestībā augstāk nekā citkārt tiks vērtēta uzticamība un paredzamība.

Venera Mežāža zīmē dzimšanas kartē

Mīlestības un gaumes jautājumos cilvēks ar Veneru Mežāzī ir piesardzīgs, balstās uz racionāliem argumentiem. Finansiālai stabilitātei ir liela loma viņa dzīvē un attiecībās. Var iemīlēties "aiz aprēķina", bet visbiežāk būs uzticīgs mīļotajam. Savas jūtas atklāti demonstrē nelabprāt, taču viņa komplimentiem var ticēt – ar sirsnību lieki nemētājas. Piemīt privātīpašnieka tieksmes, ir greizsirdīgs. Nekādā gadījumā nevajag aizskart vai apšaubīt viņa jūtas, jo tad viņš nocietināsies, un atkausēt Mežāža Veneras sirdi ir gandrīz neiespējami.

Lai uzzinātu, kurā zīmē atrodas tava Venera, vari izveidot savu karti, piemēram, šeit.

Tags

Astroloģija Mīlestība Valentīndiena
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form