Raganu Pilnmēness Skorpiona zīmē: atvadies no solījumiem, kas traucē iet uz priekšu!
Foto: Shutterstock

Pilmēness Skorpionā tradicionāli tiek uzskatīts par raganu Pilnmēnesi – tas ir laiks, kas mudina uz visdziļākajām transformācijām, sadegšanu pelnos un fēniksa cienīgu atdzimšanu jaunai dzīvei. Jautāsi – kas tad vecajai vainas?

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Iespējams, pilnvērtīgu dzīvi veidot traucē kāds zvērests vai solījums, kas tur pie savu laiku nodzīvojušām attiecībām, naudas grūtībām vai tamlīdzīgi.

Ekstrasense Aija Trofimova skaidro, ka zvēresti un solījumi, ko dodam cits citam (un dažkārt arī Dievam) gan lietišķajās, gan privātajās attiecībās, ir daudz nopietnāka lieta, nekā mēdzam domāt. Īpaši tas sakāms par solījumiem, kuros lietoti vārdi "uz mūžu mūžiem", "nekad", "tikai un vienīgi".

Diemžēl cilvēkam ir tieksme pārspīlēt savu spēju turēt doto vārdu. Ja šīs dzīves robežās mēs vēl spējam aptvert, ka reiz dotais solījums kādu "mīlēt līdz sava mūža galam" var traucēt izveidot jaunas attiecības, kad iepriekšējās beigušās (un vienalga, vai iemesls tam bijusi raksturu nesaskaņa vai partnera nāve), tad izprast, ka iepriekšējā dzīvē dots, piemēram, nabadzības zvērests var turēt naudu pa gabalu arī šajā inkarnācijā, ir daudz grūtāk. Ne velti arī dažu reliģiju raksti uzsver – nezvēri! Ekstrasensi ar šādām situācijām saskaras ik pa laikam.

Ekstrasensam, kurš prot pieslēgties iepriekšējo iemiesojumu informācijai, var izdoties ieraudzīt, kādā situācijā zvērests dots, bet atsaukt to ir sarežģītāk, un tas jādara pašam neapdomīgajam solītājam. Nelaime tā, ka mēs bieži neatceramies, kad un ko tieši dzīves laikā esam sasolījuši (par iepriekšējām dzīvēm nemaz nerunājot!), bet rituālam tas ir būtiski, tāpēc – ja esi nolēmis atsaukt solījumu, ko dažādu un varbūt pat no tevis neatkarīgu iemeslu dēļ nespēj pildīt, nāksies kārtīgi sasprindzināt atmiņu.

No procedūras viedokļa rituāls, kuru iesaka ekstrasense Aija, nav sarežģīts, tam nepieciešama vien jauna balta vaska svece un vieta, kur vari netraucēti sazināties ar Pilnmēnesi. Un, protams, kārtīgi apdomāts "špikeris", lai domas neputrojas. Lasīt no špikera drīkst.

Tātad – uzraksti uz lapas, kad, kam un ko esi solījis, pēc iespējas precīzākiem vārdiem;

  • Pilnmēness naktī pēc pusnakts iekārtojies vietā, kur Mēness tevi apspīd;
  • aizdedzini balto sveci un noskaiti vārdojumu:
  • Es, [vārds], atsaucu zvērestu [zvēresta saturs], ko esmu devis(-usi) [kam, kad]. Lai notiek tā!

atstāj sveci, lai tā izdeg.

Ja nu galīgi neatceries, atliek atsaukt jebkādus savus solījumus, pieņemot, ka tas, kurš pašlaik sapinis liktenim kājas, būs starp tiem, taču rituāls tādā gadījumā zaudē daļu spēka. Vārdojuma teksts būs šāds:

Es, [vārds], atsaucu ikvienu zvērestu un solījumu, ko esmu devis(-usi) šīs savas dzīves vai savu iepriekšējo iemiesojumu laikā, apzināti vai neapzināti, labprātīgi vai piespiedu kārtā, domās vai vārdos. Lai notiek tā!

Šodien, 22.aprīlī, ir īsti piemērots laiks šāda rituāla veikšanai.

Kā vienmēr, runājot par rituāliem, piebildīsim – tā nav nekāda spēlīte, pret to jāattiecas nopietni, jo domai ir spēks un katram notiek pēc viņa ticības.

Ekstrasense Aija silti iesaka nemētāties ar vārdiem, bet, ja vārdi tomēr bijuši ātrāki par apdomu, – vismaz atcerēties, kas un kam ir sarunāts.

Tags

Mēness fāzes Pilnmēness
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form