Lasot numerologu raksturojumus, kas attiecināmi uz dzimšanas laiku vai vārda vibrācijām, parasti tajos raksturotas arī enerģijas, kas pārvalda šo datumu vai vārdu. Dzīves vai sirds, vīrišķā vai sievišķā enerģija – ko īsti tas nozīmē un kā ietekmē cilvēka dzīvi? Un kas ir numeroloģiskais sargeņģelis? Stāsta numeroloģe Ineta Ventniece-Krīgere.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Dzīves enerģija

Šis ir viens no galvenajiem motoriem cilvēka dzīvē, kas virza viņu uz priekšu un dod viņam plašākas iespējas. Jo spēcīgāka ir cilvēka dzīves enerģija, jo vairāk viņam ir spēka, izturības un jaudas dažādu lietu veikšanai. Arī ietekmes spēja lielāka, jo enerģija zināmā nosaka arī to, kā cilvēks pieņem vai nepieņem atbilstošo dzīves telpu, – ja tā ir liela, arī dzīves telpa atbilstoši ir plašāka. Spēcīga dzīves enerģija piešķir mundrumu un palielina iespēju nodzīvot ilgu mūžu.

Ja cilvēks piedzimst ar spēcīgu dzīves enerģiju, viņam noteikti jākļūst par vadītāju, līderi, šo enerģiju dzīves laikā nedrīkst uzkrāt, jo, ja viņš dzīvē nerealizēsies, šī enerģija viņu "saēdīs". Ja mēs to salīdzinām ar mašīnu, tā ir kā auto ar milzīgu turbomotoru, kas dzen cilvēku uz priekšu. Mazināt šo enerģiju nekādā gadījumā nevajag, to vajag izmantot! Dzīvē šādi cilvēki tiek vairāk ievēroti nekā tie, kuriem šīs enerģijas ir mazāk.

Ja cilvēks piedzimst ar vāju enerģiju, tad vārds, kurā parādās šī enerģija (ciparos tie ir vieninieki), padara kopējo enerģiju spēcīgāku. Ja mēs dzīvi saucam par spēli, tad tā ir viena no dzīves priekšrocībām.

Negatīva enerģija numeroloģijā nemēdz būt

Dažkārt tiek runāts arī par pozitīvu dzīves enerģiju. Tas nebūt nenozīmē, ka tā mēdz būt arī negatīva. Vienkārši katram cilvēkam uz šīs pasaules ir zināms skaits citu cilvēku, kas viņam piestāv, – jo pozitīvāka enerģija, jo vairāk šādu cilvēku ir. Ja enerģija nav tik pozitīva, tad tas vienkārši ierobežo to cilvēku skaitu, kas konkrētajai personai der.

Ir arī cilvēki ar neitrālu enerģiju, kas, savukārt, nozīmē to, ka attiecīgais cilvēks viņam var gan piestāvēt, gan nepiestāvēt, tā ir viņa brīva izvēle – pieņemt šo otro vai nepieņemt.

Jo vairāk kādam ir pozitīvās enerģijas, jo lielāka iespēja saglabāt un uzturēt savu veselību, jo, ja viņš saistīs savu dzīvi ar cilvēku, kuram šī enerģija ir nosacīti negatīva, tas, protams, ietekmēs pašsajūtu.

Sirds enerģija

Ar sirds enerģiju mēs saprotam jūtas, emocijas, dvēseli un intuīciju. Jo spēcīgāka šī enerģija, jo spēcīgāk cilvēks spēj sajust apkārtējo pasauli un citus cilvēkus. Jo sirds enerģija lielāka, jo cilvēks vairāk spēj pārvaldīt dzīves telpu un paņemt apkārtējos cilvēkus savā varā. Šādi cilvēki ir līdzjūtīgāki, emocionālāki un labāk izjūt dažādus faktorus, kas ietekmē dzīvi. Viņi ir spējīgi savienoties ar Kosmosu, redzēt un sajust to, ko citi nespēj.

Ja cilvēks tērē tikai savu sirds enerģiju, bet dzīves enerģija ir vāja, tas var radīt veselības problēmas – ar sirdi, asinsvadiem. Enerģijām jābūt līdzsvarā, jo, ja atšķirība starp tām ir liela, cilvēks var justies slikti. Tās līdzsvarot iespējams, ieliekot cilvēkam atbilstošu vārdu, kurā parādās iztrūkstošais cipars.

Ideāls variants, protams, veidojas, ja cilvēks piedzimst ar spēcīgu dzīves un arī sirds enerģiju – tas viņam dod lielas iespējas. Protams, cita lieta – vai viņš šīs iespējas izmanto...

Vīrišķais un sievišķais

Dienas mēs, savukārt, dalām vīrišķās un sievišķās enerģijas dienās. To var noskaidrot, reducējot datuma ciparus – pāra cipars norāda uz vīrišķās enerģijas dienu, bet nepāra – uz sievišķās.
Šīs enerģijas zināmā mērā ietekmē tajā dienā dzimušā cilvēka raksturu. Ja vīrietis piedzimst sievišķās enerģijas dienā un viņa iekšējā struktūra saskaņā ar dzimšanas datiem arī ir sievišķīga, viņš pēc izpausmes un arī ķermeņa uzbūves būs ar daudzām sievišķīgām īpašībām.

To pašu var teikt arī par vārdiem. Ja vārdam ir vīrišķā enerģija, meitenei tas dažkārt var traucēt, taču ne vienmēr. Ja meitene piedzimusi fiziski vai psiholoģiski vāja, vīrišķīgs vārds viņai dos spēju labāk sevi aizstāvēt un justies spēcīgākai. Vīrišķīgai sievietei derēs sievišķās enerģijas vārds, kas padarīs tā nēsātāju maigāku un sievišķīgāku. Vīrišķīgai sievietei vīrišķīgs vārds modinās "sumo cīkstoni", kas nepārtraukti vēlēsies dominēt un visu ņemt savās rokās. Ar šādu enerģiju viņa atbaidīs vīriešus, jo tā traucē viņiem sajusties kā vīriešiem.

Sievišķās enerģijas dienā dzimušam vīrietim noderēs vārds ar vīrišķo enerģiju, kas piešķirs spēku, sportiskumu un spēju izpaust sevi attiecībā pret sievieti. Dzimušiem mačo, dzīves huligāniem, savukārt, piestāvēs sievišķās enerģijas vārds, kas padarīs viņus mazliet "mīkstākus".

Kas ir numeroloģiskais sargeņgelis?

Lielai daļai cilvēku vecāki sargeņģeli nav iedevuši – tiem vajadzētu izvēlēties vārdu, kurā ir šis eņģelis (vārdā ir burti, kuru cipars ir septiņi) vai pats vārds kalpo kā sargeņģelis (vārda burtu kopējais cipars ir septiņi). Tad mēs no vārda saņemam aizsardzību, arī veselības ziņā, kā arī spēju dzīvē izpausties, attīstīt savus talantus un izdarīt kaut ko nozīmīgu.

Cilvēkam, kuram dzimšanas matricā ir septītnieki, tas nav tik būtiski – tādam derēs jebkurš vārds, kas piestāv, lai gan ar vairākiem eņģeļiem pa dzīvi iet vienmēr ir vieglāk. Šie eņģeļi ir kā "dāvana no augšas". Cilvēkiem bez septītniekiem ir daudz grūtāk iekarot savu vietu dzīvē.

Tas, ka vārds cilvēkam piestāv, nozīmē, ka dzīves enerģija sakrīt ar vārda kopējo enerģiju – tās ir viena veida enerģijas. Vārda summai būtu labi sakrist ar cilvēka dzīves skaitli – ne obligāti viens un tas pats skaitlis, bet viena veida cipariem – ja pāra skaitļi, tad abi, ja nepāra, tad arī. Izņēmums šajā ziņā ir tikai vārds kā sargeņģelis – tas der jebkuram cilvēkam neatkarīgi no tā, kāda ir viņa enerģija.

Viss ir atkarīgs no mums pašiem – ja mēs pareizi izmantojam ciparus, kuri ir mūsu matricā, mēs esam veiksmīgi un laimīgi cilvēki. Ja mēs šos ciparus ignorējam, tas mūs var ietekmēt nelabvēlīgi, jo enerģija iet tukšgaitā un uzkrājas. Ja mēs šos ciparus ignorēsim, agrāk vai vēlāk mēs sajutīsim sekas. Ne par velti katram ir sava dzīves līnija, dzimšanas matrica un liktenis.

Tags

Numeroloģija
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form