Merkurs tavā horoskopā: ko tas vēsta par tavu prātu?
Foto: JANNIK SELZ / cc

Planēta Merkurs raksturo mūsu prātu, intelektu un visu, kas ar to saistīts, sākot ar to, kā mēs mācamies, uztveram informāciju, un beidzot ar to, kādā veidā mēs informāciju apstrādājam, atceramies un nododam tālāk caur vārdiem, runu un rakstiem. Merkurs raksturo mūsu mentālo plānu, un dabiskā veidā tas ir straujš, ziņkārīgs, elastīgs, lietišķs un neitrāli uzlādēts – nosliecas par labu tam, kas tajā brīdī ir izdevīgāks.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Uzzini, kurā Zodiaka zīmē bija Merkurs tavā dzimšanas mirklī, piemēram, šeit, un lasi skaidrojumus!

Cilvēks ar Auna zīmes Merkuru vispirms runās, tad domās, bet to darīs ļoti pārliecinoši. Būs apveltīts ar ļoti ātru valodu, drosmīgiem vārdiem, pārsteidzību un izaicinājumu, kur potenciālā ir iespējami konflikti.

Ja Merkurs dzimšanas brīdī bija Vērša zīmē, tad šāds cilvēks mācīsies un apstrādās informāciju lēni un pacietīgi. Šajā procesā viņu noteikti nedrīkst steidzināt. Runās viņš patīkamā balsī, bet gausi un apdomīgi.

Dvīņu Merkurs būs ļoti ziņkārīgs, apķērīgs un nepacietīgs, viņš ar grūtībām spēs ilgstoši noturēt uzmanību, tādēļ izvēlēsies darboties jomās, kurās ir daudz jauni stimuli, piemēram, žurnālistikā vai pārdošanā. Patiks arī mācīties, bet stiprā puse būs erudīcija, nevis dziļa specializēšanās.

Vēzīša Merkurs būs pavisam kas cits – cilvēks būs salīdzinoši kluss un kautrīgs, viegli aizvainosies. Viņa prātam būs tendence kavēties sajūtās vai atmiņās. Jauno vislabāk apgūs emocionāli siltā vidē.

Merkurs Lauvā izpaudīsies kā lielīgs skatuves mākslinieks, kurš uzstājas un runā, lai izklaidētu, iedvesmotu un saņemtu aplausus. Šāda pozīcija norāda, ka visvieglāk mācīties būs, ja saņemsi uzslavas vai pozitīvu atgriezenisko saiti.

Jaunavas Merkurs jau būs nopietnais Merkurs – analītika, precizitāte, perfekcija, kārtība un detalizācija ir pāri visam – tās ir apbrīnojamas loģiskās dotības, kas lieti noder finanšu un tirgus analītiķiem. Savukārt problēmas sagādā spēja paskatīties uz lietām no plašākas perspektīvas.

Svaru Merkurs būs mierīgs un kluss – sarunās vienmēr patīkams, taktisks, ieklausīsies otra viedoklī un izvairīsies no konfliktiem. Šīs prasmes ļoti noderēs konsultatīvajā darbā. Savukārt problēmas būs saistītas ar pastāvēšanu uz savu viedokli

Skorpiona Merkurs ir ar iedzimtām Šerloka Holmsa dotībām – vērīgums un dedukcija, kas sniedzas tālu aiz virsējā slāņa, aizskarot sajūtas, cilvēku reakcijas, grimases un daudz ko citu viņam vien zināmu. Melus un manipulācijas tūlīt atmaskos.

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Cilvēks ar Merkuru Strēlnieku zīmē būs ļoti zinātkārs, sevišķi filozofiskos un eksistenciālos jautājumos. Spēs ļoti daudz mācīties un dziļi specializēties kādā jomā. Var būt raksturīga idealizācija un pārsteidzība spriedumos, bet noteikti ir potenciāls atklāt īstenās dzīves patiesības.

Ja tavs Merkurs ir Mežāzī, tad tev ir racionāls prāts un nopietna valoda. Tas norāda, ka var būt grūtības pieņemt jauninājumus un pārmaiņas. Savukārt vislabāk kaut ko iemācīties var, ja viss būs pasniegts pierādāmā un strukturētā veidā.

Ūdensvīra Merkurs būs kā apmāts ar dažādām jaunām intelektuālām idejām un stimuliem – datorspēles, telefons, dažādi "gadžeti", nebaidīsies izmēģināt un arī pats ko jaunu izgudrot. Vislabāk viņu būtu ievirzīt zinātniskajā vai inovatīvajā jomā.

Savukārt Zivju zīmes Merkurs norāda uz ļoti sapņainu, neloģisku prātu un domāšanas veidu. Tajā ir vairāk romantikas un fantāzijas, nekā realitātes. Šāda cilvēka mentālie stimuli iet caur sajūtu pasauli, tādēļ stiprā puse noteikti būs mākslas pasaule.

Tags

Astroloģija Merkurs
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form